Pivomilec

Hodnost: pivní expert
Rok narození: 1976
Kraj: Plzeňský kraj
Kde jsem štamgast: Všude, kde si piva váží...,
Vlastní motto: Pivo a fotbal to je paráda! a Old punks never die!
Pivní mapa uživatele
8,0
18. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno na 16. ročníku festivalu Slunce ve skle u Purkmistra v Plzni-Černicích. U Loutkáře jsem strávil hodně času a po oba dny ochutnával jejich sortiment, a byl jsem mile překvapen. "Časy jsou zlé Kamile", ale z tohoto by měl Jean-Paul Belmondo radost. Perfektně vyvážená (žádná karamelová nálož), řízná a skvěle pitelná polotmavá jedenáctka s příjemnou chmelovou hořkostí (29 IBU).
7,0
18. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno na 16. ročníku festivalu Slunce ve skle u Purkmistra v Plzni-Černicích. U Loutkáře jsem strávil hodně času a po oba dny ochutnával jejich sortiment, a byl jsem mile překvapen. I jejich jedenáctka byla čistá, vyvážená a dobře pitelná.
7,0
18. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno na 16. ročníku festivalu Slunce ve skle u Purkmistra v Plzni-Černicích. U Loutkáře jsem strávil hodně času a po oba dny ochutnával jejich sortiment, a byl jsem mile překvapen. Desítka byla kalná, plná, hutná, obilná, dobře pitelná.
7,0
18. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno na 16. ročníku festivalu Slunce ve skle u Purkmistra v Plzni-Černicích. Kveik od Chrise byl olejové struktury, plný tropického ovoce, ovocných bonbónů a želé.
6,0
18. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno na 16. ročníku festivalu Slunce ve skle u Purkmistra v Plzni-Černicích. Zaujala mě krásná růžovo-červená barva, jinak slušný kyseláč s aroma lesního ovoce.
3,0
14. 9. 2023
lahvové
Kamarád (zaměstnanec Heinekenu) přivezl na akci několik lahví tohoto silného exportního ležáku. Upřímně mi vůbec nechutnal. Ve sladké sladové chuti zemitost, obilí s karamelem, mírná chmelová hořkost, v závěru lihový ocásek. A taky trochu lepenky a zeleniny.
10
14. 9. 2023
čep "pod komínem"
Neskutečná šmakuláda ze samospádového soudku, takový pivní burčák:-) Tak výrazná chuť hrušek se skořicí, která se perfektně snoubí, hladké, vyvážené, vysoce pitelné, naprosto výjimečné. Ale je to pořád ještě pivo?!
5,0
14. 9. 2023
lahvové
Do ruky se mi dostala lahev Čerťáku, ale na tmavý ležák to bylo chuťově dost suché a především kyselé (hlavně v závěru). Moc nezaujalo.
6,0
14. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Tuhle kolaborační várku pivovarů Libertas a Raven jsem ochutnal v Raven Pubu, a je to pořádně hořký ležák s výrazným chmelením s tóny citrusů a tropického ovoce. Tipoval bych to na IPL, ta Enigma za studena se projevila až moc, asi to není úplně chmel do ležáku plzeňského typu.
7,0
14. 9. 2023
čep "pod komínem"
Zhůřák ve spolupráci s Ravenem přepracoval svoji NEIPA Gunk do kysela. Šťavnatá a více kyselá NEIPA s chutí manga, citrusů a hořkokyselým nádechem grepové kůry. Možná mně více chutnal klasický GUNK 15°