Pivomilec

Hodnost: pivní expert
Rok narození: 1976
Kraj: Plzeňský kraj
Kde jsem štamgast: Všude, kde si piva váží...,
Vlastní motto: Pivo a fotbal to je paráda! a Old punks never die!
Pivní mapa uživatele
8,0
9. 8. 2019
čep "pod komínem"
Silně nakopávající a osvěžující slaný kyseláč. Kyselá a lehce trpká kombinace limetky a soli postaví na nohy i mrtvého, lze užívat i jako "vyprošťovák" :-)
9,0
9. 8. 2019
čep "v ráji pivaře"
Tak tohle je intenzivní aromatický multivitamínový juice ze zralého tropického ovoce jak vyšitý. Slabé tělo, střední říz, znatelné ovesné vločky, šťavnatost, vysoká pitelnost.
8,0
9. 8. 2019
čep "pod komínem"
Velmi dobrá, sladová, šťavnatá, pomerančová NEIPA, s trošku vyšším řízem a hořkostí.
4,0
9. 8. 2019
čep "pod komínem"
Těšil jsem se na sezónní Ale s australským chmelem Topaz, který má hezké ovocné aroma s tóny ostružin a angreštu s tabákovým nádechem. Bohužel vše přebíjelo žluklé oříškové máslo, v hořkém dojezdu další divná pachuť. Po skvělých NEIPA Hay-Z-Wave a Independence jsem měl problém to dopít.
6,0
6. 8. 2019
lahvové
Od jejich 12°ležáku je více hořčejší a prázdnější, ale jinak stejná pitelná nuda.
7,0
6. 8. 2019
čep "pod komínem"
Na rozdíl od session IPA Cheeky je tato sezónní IPA podstatně lehčí až vodnatější, sycenější. Opět je pěkně chmelená se střední hořkostí. V chuti převaha grepů, dále tropické ovoce a květiny. Dobré letní osvěžení.
8,0
6. 8. 2019
čep "pod komínem"
Velmi dobrá Session IPA, plné sladové tělo, chmelem se nešetřilo, takže kromě citrusů (hlavně mandarinek) i pryskyřičné a zemitější tóny. Vyšší hořkost s pomalým dozníváním. Překvapivě přes plnost a sílu snadno a vysoce pitelné.
7,0
1. 8. 2019
lahvové
Hnědočervená barva, pěna s okrovým nádechem, ve vůni i chuti karamel, citrusy, hořkost lehce vyšší s pryskyřičnými tóny, suchá dochuť. Dobrý, čistý, pitelný Red Ale.
8,0
1. 8. 2019
čep "pod komínem"
Jednoduchý, náramně osvěžující, svěží ejlík plný výrazných citrusových tónů s lehce vyšší hořkostí. V teplém počasí se pije úplně snadno...
9,0
28. 7. 2019
čep "v ráji pivaře"
Jó, takhle má chutnat double IPA. Čistá a vyvážená, plné sladové tělo, výrazné tóny tropického ovoce (mango, ananas), jahod a pomerančů. Po celou chuť do sladka plné šťavnatosti a svěžesti, v závěru nízká hořkost. I přes sílu vysoce pitelné.