Pivomilec

Hodnost: pivní expert
Rok narození: 1976
Kraj: Plzeňský kraj
Kde jsem štamgast: Všude, kde si piva váží...,
Vlastní motto: Pivo a fotbal to je paráda! a Old punks never die!
Pivní mapa uživatele
4,0
3. 3. 2020
čep "v ráji pivaře"
Tenhle úlet jsem ochutnal na Brewstocku 29.2.2020, a jasně ukazuje, že ty šílení klauni jsou schopni dát do piva cokoliv. Divně to voní, ještě divněji to chutná, fakt nevím jak mají chutnat mořské řasy, ale v hubě jsem slanokyselý (mořský) bordel měl.
8,0
3. 3. 2020
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno na Brewstocku 29.2.2020. A standartně hodně vysoká kvalita od Černýho potoka. Šťavnatá svěží sladká šťáva s chutí melounů, ananasu a manga, v závěru kyselejší citrusový nádech. Střední hořkost i sladové tělo. Vysoce pitelné.
5,0
3. 3. 2020
čep "pod komínem"
Dalším pivem, které v místním kovošrotu ochutnávám je polotmavý medový medvěd, který je prázdnější, ve sladší chuti kombinace karamelu a medu, vyšší říz. Sice pitelné, ale i přes určité zlepšení kvality mě piva z tohoto pivovaru nijak neoslovují.
4,0
3. 3. 2020
čep "pod komínem"
29.2.2020 si to hrneme po D5 směr Plzeň, tady v místním kovošrotu se stavíme na rychlý oběd a ochutnat nějaký pivní vzorek, ač si od toho moc neslibuji. Zkouším tohle pivo pro "řidiče", a dle očekávání prázdná dost bylinně hořká voda s kvasnicovým nádechem a vysokým sycením.
6,0
28. 2. 2020
čep "pod komínem"
IPA s plným sladovým tělem, střední ovocně citrusovou hořkostí. V chuti je znát jemný tón čaje až bylinného čaje. Špatné pivo to není, ale úplně mě to nenadchlo.
8,0
28. 2. 2020
čep "v ráji pivaře"
MadCat přijeli do Plzně na festival Brewstock 2020 již ve čtvrtek, aby mohla proběhnout degustační beseda s představiteli této odnože Jihlavského radničního pivovaru. Na závěr se degustovala jejich NEIPA, která je "hazy" jen mírně, sice byly použity ovesné vločky i nesladovaný ječmen, ale zákal a hustota je jen mírná, vlastně ani aromatická bomba to taky není, ale to vše podporuje její vysokou pitelnost.
7,0
28. 2. 2020
čep "v ráji pivaře"
MadCat přijeli do Plzně na festival Brewstock 2020 již ve čtvrtek, aby mohla proběhnout degustační beseda s představiteli této odnože Jihlavského radničního pivovaru. Pak přišlo na řadu tohle růžové víno, protože tenhle kyseláč ochucený hrozny vinné révy a ibišku prostě jako jemné polosuché sycené růžové víno chutná.
6,0
28. 2. 2020
čep "v ráji pivaře"
MadCat přijeli do Plzně na festival Brewstock 2020 již ve čtvrtek, aby mohla proběhnout degustační beseda s představiteli této odnože Jihlavského radničního pivovaru. Další ochutnávané pivo je SHA s chmelem Nelson Sauvin, který je sice specifický, ale mě ničím nepřekvapí. Čistý ejl s typickým aroma bílého vína, angreštu a mučenky, dobře pitelný.
7,0
28. 2. 2020
čep "v ráji pivaře"
MadCat přijeli do Plzně na festival Brewstock 2020 již ve čtvrtek, aby mohla proběhnout degustační beseda s představiteli této odnože Jihlavského radničního pivovaru. Pokračujeme tímto zemitým ležákem řádně chmeleným německým chmelem Mandarina a Hallertau Blanc, což má za následek hodně aromatickou ovocně citrusovou vysokou hořkost, pro ležák neběžnou. Tenhle IPL mě bavil, vypil jsem jich několik.
6,0
28. 2. 2020
čep "v ráji pivaře"
MadCat přijeli do Plzně na festival Brewstock 2020 již ve čtvrtek, aby mohla proběhnout degustační beseda s představiteli této odnože Jihlavského radničního pivovaru. Začínáme světlým ležákem, který má vyšší peprně kořenitou hořkost. Ač byly použity klasické chmely značek Premiant a ŽPČ, tak ta hořkost je intenzivní a taková zvláštní, možná má vliv použitý neběžný kmen kvasnic pro spodní kvašení. Výrazněji chmelený, středně plný, slušný ležák.