Pivomilec

Hodnost: pivní expert
Rok narození: 1976
Kraj: Plzeňský kraj
Kde jsem štamgast: Všude, kde si piva váží...,
Vlastní motto: Pivo a fotbal to je paráda! a Old punks never die!
Pivní mapa uživatele
8,0
28. 5. 2019
čep "v ráji pivaře"
Svěží šťavnatý ananasový milk shake se střední hořkostí. Skvěle vyvážená osvěžující nasládlá a nakyslá chuť. Další povedená "šílenost" od Šílených klaunů.
6,0
28. 5. 2019
čep "v ráji pivaře"
I na tomhle ejlu je znát Chrisuv "americký" rukopis v kombinaci sladů, přidat pšenicí kvůli zjemnění (trochu wheat ale), a pro zvýraznění a podtržení přidat žito (trochu rye ale), a samozřejmě výborně nachmelit.
5,0
28. 5. 2019
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno na akci Pivo&Rock v Depu. Kalný, hustý, sytě žlutý, aromatický džus se nekonal. Jde o lehčí session NEIPA zakalené slámové barvy, sladové chuti s lehkými ovocnými (citrusy, tropické ovoce, broskve) a obilnými tóny, nižšího řízu a vyšší hořkosti. Osvěžující hořčák.
8,0
28. 5. 2019
čep "v ráji pivaře"
Velmi osvěžující lehká příjemně citrónová Session IPA zamlžené zlatavé barvy. V chuti suší, v závěru střední bylinná hořkost. Na akci Pivo&Rock jedno z těch nejlepších piv.
6,0
28. 5. 2019
čep "v ráji pivaře"
Takový slušný klasický silný polotmavý ležák. Plnější sladové tělo plné karamelových a toustových tónů, nízký říz, hořkost jemnější s kořenitým nádechem. Na Pivo&Rock příjemný kontrast k pikantní klobáse.
3,0
28. 5. 2019
čep "v ráji pivaře"
Druhé ochutnané pivo z tohoto létajícího pivovaru na akci Pivo&Rock byl jakýsi pokus o IPA, který za nic nestál. Neharmonické pivo se středním sladovým tělem, tóny citrusů a tropického ovoce, vše ale v máslové příchuti, následně přebyté drsnou tupou trávovou hořkostí.
3,0
28. 5. 2019
čep "v ráji pivaře"
Nepochutnáno na akci Pivo&Rock. První setkání s tímto létajícím pivovarem bylo velkým zklamáním. Souležák je plný oříškového nažluklého másla, neladící ovocné a sladové chuti, s kvasnicovým nádechem, a peprnou hořkostí. Divný, nečistý ejlovitý ležák.
9,0
14. 5. 2019
čep "v ráji pivaře"
Tak jsem měl tu čest ochutnat ovesný stout ze slovenské Senice. Nejdříve jsem si musel zjistit co jsou to ty boby Tonka, které dodávají pivu chuť hořkých kořeněných (vanilka, hřebíček, skořice) mandlí. Dále je v chuti znatelné kakao, čokoláda, káva a pražené tóny. Překvapivě nemá tento stout plné hutné tělo, ale střední, a ani struktura není "sladce upatlaná", což dělá pivo dobře pitelné. Výborný "vánoční perníkový" stout.
7,0
14. 5. 2019
čep "pod komínem"
Sezónní IPA vařená pro pražský Beertime má středně plné tělo a střední říz, v chuti je příjemně ovocná, květinová s citrusovým nádechem, hořkost střední s delším dozníváním. Povedené čisté pivo.
3,0
11. 5. 2019
lahvové
Tak jsem si v Globusu koupil k hokeji plechovku tohoto piva o obsahu 1 l za 50 Kč. Podruhé už takovou hloupost neudělám. Čekal jsem koncernové unifikované europivo, ale tohle negativně předčilo má očekávání. Chuťově absolutně nesourodá kombinace plnějšího sladového těla, jakési alkoholové hřejivosti, podivné kyselosti a trávové hořkosti. Na závěr zůstává na jazyku slanost a kovová pachuť.