Pivomilec

Hodnost: pivní expert
Rok narození: 1976
Kraj: Plzeňský kraj
Kde jsem štamgast: Všude, kde si piva váží...,
Vlastní motto: Pivo a fotbal to je paráda! a Old punks never die!
Pivní mapa uživatele
6,0
18. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno na 16. ročníku festivalu Slunce ve skle u Purkmistra v Plzni-Černicích. Chvilku jsem sbíral odvahu, přece jenom mrkvový pivo nepiju každý den, a také kombinace sládků Honza Ilgner a Jakub Rendl volala po opatrnosti:-) Salát ze strouhané mrkve, kousky ananasu, zakápnutý citrónovou šťávou znám z domova, tak jsem to nakonec risknul:-) Hodně kyselá a pořádná divočina.
7,0
18. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno na 16. ročníku festivalu Slunce ve skle u Purkmistra v Plzni-Černicích. Osvěžující kyseláč s višněmi, limetkovou šťávou a špetkou mořské soli. Velmi dobře pitelný ovocný koláč.
6,0
18. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno na 16. ročníku festivalu Slunce ve skle u Purkmistra v Plzni-Černicích. Typický český světlý ležák se sladovým základem a příjemnou střední bylinnou hořkostí, i trošku toho máslíčka se našlo...
5,0
18. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno na 16. ročníku festivalu Slunce ve skle u Purkmistra v Plzni-Černicích. Novozélandská sezónní IPA mě zajímala, NZ chmel patří mezi oblíbené, ale v tomto případě nerozkvetl do chuťové krásy. Intenzivní aroma tropického ovoce, marakuji, meruněk, citrusů rychle přechází do zemité hořkosti. Sice osvěží, ale chuťově je prázdné. Ochutnal jsem zde jinou NZIPA, a ta byla o level jinde.
7,0
18. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno na 16. ročníku festivalu Slunce ve skle u Purkmistra v Plzni-Černicích. Samozřejmě, že ležák dle normy ČSN z roku 1961 jsem zkusit musel, a neprohloupil jsem. Plný, obilný a chlebový s bylinnými tóny a lehkým máslovým nádechem (diacetyl), ale velmi dobře pitelný.
5,0
18. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno na 16. ročníku festivalu Slunce ve skle u Purkmistra v Plzni-Černicích. Šalvěj jako bylina byla už ve stoutu vyzkoušena, a vcelku se osvědčila, ale tady je ho na mé poměry až moc, v chuti je výrazný a intenzivní, upozaďuje pražené a čokoládové tóny.
6,0
18. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno na 16. ročníku festivalu Slunce ve skle u Purkmistra v Plzni-Černicích. Red IPA výrazné červené barvy (díky šťávě z červené řepy) s aroma sladkého kokosu, citrusů, peckovin a lehkým mátovým nádechem. Zajímavé, pitelné.
6,0
18. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno na 16. ročníku festivalu Slunce ve skle u Purkmistra v Plzni-Černicích. Lehká, svěží, ovocně-citrónová IPA, dobře pitelná.
7,0
18. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno na 16. ročníku festivalu Slunce ve skle u Purkmistra v Plzni-Černicích. U Loutkáře jsem strávil hodně času a po oba dny ochutnával jejich sortiment, a byl jsem mile překvapen. Tahle APA byla sladší s tóny tropického ovoce, citrusů, ale pak přešla do příjemné střední hořkosti. Čistá, perfektně pitelná.
6,0
18. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno na 16. ročníku festivalu Slunce ve skle u Purkmistra v Plzni-Černicích. U Loutkáře jsem strávil hodně času a po oba dny ochutnával jejich sortiment, a byl jsem mile překvapen. Single Hop s chmelem El Dorado byl taková klasika s aroma ananasu, manga a melounů se střední hořkostí.