Pivomilec

Hodnost: pivní expert
Rok narození: 1976
Kraj: Plzeňský kraj
Kde jsem štamgast: Všude, kde si piva váží...,
Vlastní motto: Pivo a fotbal to je paráda! a Old punks never die!
Pivní mapa uživatele
6,0
4. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno v KEGzistenci. Sezónní žitná IPA, kde se žito v chuti projevuje slabě, zato citrusové, ovocné (bobuloviny) a květinové tóny jsou výraznější, závěr suchý, bylinný, střední hořkost. Vyvážené, pitelné., ale nic z čeho bych si sednul na zadek.
9,0
4. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno v KEGzistenci. Tahle pšeničná specialita je úžasná, Skvěle vytuněné pšeničné pivo. Ovocné tóny se mísí s chutí pšeničného obilí, kvasnic, kromě sladkého banánu a hřebíčku už se objevuje i švestka, karamel a slady. Lehce alkoholový závěr. Úžasná kombinace stylů a chutí.
5,0
4. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno v KEGzistenci. Tahle Black IPA mě moc nenadchla, chuťově suchá, karamelová, lehce pražená, s tóny citrusů, tropického ovoce, s květinovým nádechem, ale i s kvasnicemi. Takový chuťový nesoulad a nevyváženost.
8,0
4. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno v KEGzistenci. Tohle je šťavnatá, lehce nakyslá, středně plná, ale bohatá IPA plná citrusů a hlavně grepů se středním řízem a lehce vyšší chmelově ovocnou hořkostí.
8,0
4. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno v KEGzistenci. Jako West Coast se mi to nezdálo, je to šťavnatá ovocně sladová plnější IPA plná tropického ovoce, citrusů a citrusové kůry, a taky borových pryskyřic. Suchý a výrazně hořký závěr. Zajímavé a velmi dobré.
8,0
4. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno v KEGzistenci, a bylo to parádní osvěžení. Typické Gose, kdy slanou a minerální linku piva doplňuje limetková kyselost a slabý mentolově bylinný nádech (máta a rozmarýn). Příjemný a pitelný "životabudič".
8,0
4. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno v KEGzistenci. Pěkně chmelená, výrazná, sušší americká IPA. Vyšší hořkost s dřevitými tóny, citrusy a broskvemi, dlouho doznívá. Dobře pitelná, čistá, DDH AIPA.
7,0
4. 9. 2023
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno v KEGzistenci. Slušný sladový, obilný, chlebnatý ležák, v chuti nejdříve sladší, květinový, pak nastoupí zrnitost, a vyšší bylinná hořkost, která dlouho odeznívá.
5,0
3. 9. 2023
lahvové
Z Rakouska dovezená plechovka. Takový klasický sladový märzen s jemnou mírnou hořkostí, středně plným tělem s aroma obilí, bílého chleba a sena, lehce zrnitý a květinovým sladkým nádechem. Vcelku pitelný, ale nevýrazný až nudný.
6,0
18. 8. 2023
čep "pod komínem"
Tak tohle už je pořádný úlet, což v Ravenu není vlastně nic neobvyklého. Fil asi viděl pohádku O pejskovi a kočičce jak vařili dort....Kyselé, hladké, sladký koláč, mák, švestková povidla, nakyslý tvaroh. Mix chutí, ale celkově uhlazené, zajímavé, ale jedno stačilo...