Pivovar Ládví Cobolis, Praha

75%
280 hodnocení
232 komentářů
Seznam piv 
Sezónní piva 
Nově na BeerWeb 
hodnocení: pivo
Lassie 11°
Tahle Hazy APA plná jižního ovoce bude chutnat každému.
hodnocení: pivo
Diplomat - summer ale
Lehoucký Summer ALE na letní osvežení.
hodnocení: pivo
Mazák Svatojánský Modern Pale ALE 13°
Moderní, lehce zakalené a moc dobre pitelné.
recenze: pivo
Světlé XII°
Velice slušné pivo postavené spíš na sladkosti s vyváženou h ...
hodnocení: podnik
bar pub Schrott, Brno
Zvláštne stylová restaurace s ochotnou obsluhou a slušným výberem piv.
nový podnik: pivnice
hodnocení: podnik
Whiskey Bar, který neexistuje
Hezký bar v centru Brna, ochotná obsluha, obrovský výber Whisky, na cepu dve piva od Kosmix.
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Tak to souhlasím starocech je reaady
nový pivovar
hodnocení: podnik
Restaurant Pivovar Národní, Praha
Ochutnáno: 3 druhy piva (2 x návšteva)(2020)(2026)
nový podnik: pivnice
recenze: pivo
Mazák West Best 13° Cold IPA
Moderní Cold IPA, sveží, chmelená americkými chmely s bohato ...
recenze: pivo
Raise Your Horns 15° - Multiflake NEIPA
Fajnová multivlocková NEIPA štavnatá, krémová s kroužkující ...
komentář: pivovar
anonym
Knížecí pivovar, Plasy
Pivovar v Plasech je: pívo jako kren a sládek Umí zato ...
pivovar Pivovar Ládví Cobolis, Praha
minipivovar
Rok vzniku: 2018
Česká republika
Kraj: Hlavní město Praha
Adresa: Burešova 1661/2, Praha 8, Kobylisy, 182 00 Praha
Webové stránky
e-mail: info@cobolis.cz
Telefon: 774 165 835
Kontaktní osoba: Pavel Palouš
Zadal: Ankh
ikona facebook
Obrázek mapy - pro zobrazení pivovaru na mapě
navigace
29.5.2018 začal pivovar produkovat svoje piva. Sládek Pavel Palouš pořádá při naražení každého svého nového piva tzv. Narážečku i s prohlídkou pivovaru.
Pivovarský podnik: restaurace Cobolis, Praha
sdílej s přáteli na:

Hodnocení uživatelů

8,0
31. 1. 2023
čep "pod komínem"
Juicy, hazy, paráda pane Frankline, ochutnáno 15.9.2022.
8,0
31. 1. 2023
čep "pod komínem"
Parádní třešňové gose, ochutnáno 15.9.2022.
7,0
23. 1. 2023
čep "v ráji pivaře"
Parádně hořký bizon při pondělku, ochutnáno 22.8.2022.
9,0
21. 1. 2023
čep "pod komínem"
Nádherné pivo plné chutí a vůní
8,0
21. 1. 2023
čep "pod komínem"
Krásná NEIPA plná vůní a chutí
8,0
21. 1. 2023
čep "pod komínem"
Krásné a plné pivo, se zajímavou vůní a chutí
7,0
21. 1. 2023
čep "pod komínem"
Plné a silné pivo.
7,0
21. 1. 2023
čep "pod komínem"
Krásně suchá IPA, u které bych uvítal vyšší hořkost
7,0
21. 1. 2023
čep "pod komínem"
Velice pitelný ALE, s bohatou vůní a hezkou a dlouhou hořkostí
9,0
21. 1. 2023
čep "pod komínem"
Naprosto skvělá IPA, plná chutí s příjemnou hořkostí na konci
7,0
20. 1. 2023
čep "v ráji pivaře"
Lehká brutka z casku, ochutnáno 10.8.2022.
8,0
9. 1. 2023
čep "v ráji pivaře"
Skvělá NEIPA, ochutnáno 30.6.2022.
7,0
5. 1. 2023
lahvové
Velmi povedený Saisson.
8,0
2. 1. 2023
čep "v ráji pivaře"
7,0
2. 1. 2023
čep "v ráji pivaře"
7,0
2. 1. 2023
čep "v ráji pivaře"
7,0
2. 1. 2023
čep "v ráji pivaře"
7,0
2. 1. 2023
čep "v ráji pivaře"
7,5
8. 12. 2022
čep "pod komínem"
vzhled: 9, pitelnost: 8, vůně: 8, chuť: 7, celkový dojem: 7
Velmi dobrý lehčí stout čokoládové chuti, ochutnaný poprvé 4.6.2018 s panem sládkem přímo z tanku a naposledy 29.3.2022.
7,0
8. 12. 2022
čep "pod komínem"
Moc fajn Red IPA, ochutnáno 29.3.2022.

Diskuze

Arogantní vedení
18. 12. 2019 19:53:07
Dnes, zhruba před hodinou, jsem byl svědkem fascinujícího výjevu. Od stolku vedle toalet byli odháněni zákazníci kvůli rezervé pro důležitou osobu, kterou se ukázal být kyprý proplešatělý pán v nejlepších letech. Z kontextu jsem vyrozuměl, že se jednalo o provozního či snad dokonce majitele, nicméně ve světle dalšího dění doufám, že se hrubě mýlím. Pán po zasednutí za stůl začal naprosto nevkusně buzerovat mladého zdvořilého číšníka, jehož s učebnicovou arogancí a buranstvím komentoval a srážel. Přikazoval obsluze jakým způsobem má přesazovat hosty, komentoval její výkon způsobem, který by se hodil spíš někam na galeje či mezi bezdomovce a pohyboval se na hranici osobních invektiv. Ať už se jednalo o kohokoliv, tak majiteli doporučuji, aby onu osobu napájel někde mimo dosah hostů a vřele doufám, že to skutečně nebyl sám majitel. Pokud se tento podnik rozhodnete navštívit, tak rozhodně nezapomeňte dát obsluze velké spropitné - kromě svých povinností musí nad sebou strpět nadřízeného, kterého nemohu označit jinak, než za nevychované a arogantní boží hovado. Tomáš Prior
Pivo není špatný
23. 2. 2019 17:07:14
Pivo není vůbec špatný, ale ta obsluha a prostředí představené socialistické restaurace je depresivní.
RE:Cobolis? Beer Factory!
30. 5. 2018 17:56:09
Nové světlo do produkce pivovaru Cobolis vnáší odpověď pivovaru Cobolis na náš dotaz: "piva doposud prodávaná byla uvařená u dodavatele technologie, tedy u Josefa Krýsla a převážně v BeerFactory. Piva byla z velké části vařená přímo pro nás a recepty vycházející z jeho piv, ale byli částečně upraveny. Tato situace nastala, protože jednání s celníky se táhlo více jak 3 měsíce. Pokud jde o aktuální stav, tak jsme již dostali povolení vařit a v pivovaru je již uvařeno několik piv a každý den přibývají nová. Včera jsme pouštěli poprvé na čep pivo přímo z Ládví a to polotmavou Bavorskou pšenici 13. Zítra v 18:00 budeme oficiálně narážet poslední verzi APA 11 Nevada, tentokrát již vařenou na Ládví (název Nevada zůstává, neboť pivo má stejnou myšlenku jako původní Nevada od Petra Krýsla, jen jsme pozměnili skladbu sladů, rmutovací postup, kvasnice a chmely tak, aby nám více vyhovovala pro naší vodu a požívané suroviny). V pondělí přijde IPA 16, ta je kompletně přepracovaná dle našich představ. V dalším týdnu by se měl objevit Stout, Sumer Ale a pak již i spodně kvašená piva z našeho pivovaru. Pivovar byl připraven vařit již před otevření hospody, bohužel papírová válka byla nekonečná. Po zajištění základního sortimentu plánuji i piva typu Berliner Weisse, season atd."