J. K.

Hodnost: pivní skaut
Kraj: Hlavní město Praha
Kde jsem štamgast:
Pivní mapa uživatele
9,0
17. 6. 2024
lahvové
Výborná IPA! Charakteristiku uvedenou výrobcem zcela splňuje!
7,0
12. 5. 2024
lahvové
Svrchně kvašené, plné, polotmavé pivo s výraznou vůní. Pivo je spíše sladké, hořké je minimálně. V chuti je obsažena zcela neškodná dávka alkoholu, která konzumenta informuje, že pivo disponuje vyšší stupňovitostí.
8,0
2. 5. 2024
lahvové
Nadprůměrně hořké pivo s velmi výraznou kávovou chutí. Sladko-koňaková chuť je zastoupena významně, ale v menším měřítku, než chutě ostatní. Říz je slabý (ale silnější by pivo mít nemělo).
Solidně plné, spíše sladší IPL s ovocnými tóny a méně výraznou hořkostí.
Nadprůměrně sladké, možná až příliš sladké pivo se solidní plností a minimálním řízem, které disponuje velmi dobrým mixem pšenično-kvasnico-nakouřené chuti. I přes svoji přílišnou sladkost se skvěle popíjí, pestrá škála chutí přílišnou sladkost velmi dobře kompenzuje.
3,0
22. 4. 2024
lahvové
Zjevnou vodovost střídá podivný mix sladovo-hořko-kyselé chuti, který je opravdu velmi nedobrý. Pivo má velmi špatnou chuť!
7,0
12. 4. 2024
lahvové
Nadprůměrně hořké tmavé pivo s ostrou, lehce ulpívající hořkostí praženého sladu v celém rozsahu. Sladká chuť je významně potlačená a je charakteru karamelového. Říz je slabší.
4,0
10. 4. 2024
lahvové
Svěží, chuťově propojené pivo se zastřenou a poměrně nepříjemnou sladovou chutí a relativně výraznou, nicméně chuťově špatnou chutí chmelovou. Osvěžíte se, ale zkrátka si moc nepochutnáte. Náročným pijanům se dokonce mohou "kroutit" ústa.
7,0
1. 3. 2024
lahvové
Ultra plná dvanáctka, kde sladovou chuť náhle vystřídá výrazná chuť chlebnato-velmi hořká. Hořkost je natolik výrazná, že pochopitelně ulpívá. Pivo je dobré pít pomalu, abychom v ústech neměli pocit "přecpaného hořkostí".
4,0
1. 3. 2024
lahvové
Velmi, velmi vodnaté! Zdá se, že pivovar začal "optimalizovat" a výsledkem jsou "patoky"! Tak to je opravdu velmi smutné :-(.