endorfin

Hodnost: začátečník
Kraj: Hlavní město Praha
Kde jsem štamgast:
Pivní mapa uživatele
5,0
29. 1. 2022
lahvové
Doslova legální steroid. Kam se na tohle hrabe trenbolone? Maximálka na bench pressu šla okamžitě nahoru a bicáky vyrostly jak dva grepy. Lahváče Svijany Fitness si nyní nosím na každý trénink a nemohu si tento lektvar vynachválit. Pumpičky na mě čumějí, jak na kreténa, ale já mám jejich závistivé pohledy u hamstringu. Až udělají formu jako já, tak se můžou ozvat. Závistiví suchopárci, co dřepují s osou a ještě je musí jiní kuřbuřti u toho jistit, se vůbec nechytaj.
7,0
29. 1. 2022
čep "no name"
Neurazí.
9,0
25. 1. 2022
lahvové
Tak v první řadě stále nedokážu pochopit, proč je zde možnost hodnotit pouze "lahvové", když máš nespočet piv v plechu nebo dokonce plastu. Ale to je teď fuk. Baví mě hodnocení zdejších vajglů, pro které jsou zatuchlé kapsáče a funkční triko z Lidlu absolutním vrcholem módy, ale speciál z Lidlu je "fůj, hnus". Tohle pivínko vyniká nasládlou chutí a krásnou vůní. Obecně skopčáci mají hnusné pivo a hnusné holky, ale tohle se povedlo. Dal bych 10/10, kdyby zde nebylo to kokotské omezení.
9,0
25. 1. 2022
lahvové
Pokud se budeme bavit o městě, které světu dalo Zbrojovku, Švancaru nebo Johny Kentus Gang, tak se všichni shodneme na tom, že by tahle díra uprostřed Moravy raději vůbec neměla existovat. Naštěstí Craft APA je světlou výjimkou tohohle zachcaného regionu a svojí příjemnou chutí dokáže zpříjemnit večer. Bohužel tento speciál doplatil na nechvalnou pověst svého města i pivovaru a z pultu je již stažen a v Praze není k dostání. Poslední plechovky jsem nečekaně urval v Albertu na Luka 31.12.2021 a měly cca měsíc do expirace. Takže big up tomu ocasovi, co je zřejmě našel kdesi zapadlé za paletami a hodil do regálu, aby mi zpříjemnil Silvestra. Pokud by měl někdo tento skvost k dispozici ve své sbírce, rád zaplatím vysokou sumu.
8,0
25. 1. 2022
čep "no name"
Srdcová záležitost z dob střední školy, kdy se lahodná Stella 0,4 točila v podniku Tchýně nedaleko Karlova náměstí za tehdy závratných 32Kč (rok 2011). Rozhodně je to něco jiného, než klasická piva točená v místních putykách. Luxusní design poháru Stella Artois nebo zářivě bílé plechovky je už jen třešničkou na dortu, která celý požitek jen umocní.
8,0
25. 1. 2022
lahvové
Lahvové, plechové nebo třeba točené v Praze v ulici Dittrichova v podniku Locál café & bar rozhodně doporučuji. Pokud už jste přepití české klasiky, tak Heineken je určitě správná volba.
8,0
24. 1. 2022
lahvové
Hodně kvalitní speciál za příjemné peníze.
9,0
24. 1. 2022
lahvové
Plechovka v luxusním designu a naprosto vynikající chuť extra chmelené dvanáctky mě nepřestává bavit. Skvělá novinka ze Smíchova. Recenze zdejších košťat, kteří pijí sousedovo chcánky z okapu nelze brát vážně.
1,0
24. 1. 2022
čep "no name"
největší zmrdovina, co jsem kdy pil. Dosud vzpomínám na ten "zážitek", který mi nachystalo Rock Café v podobě točené chcanky jménem Pardál. Psal se rok 2010 létá páně a já měl tu čest smočit své rty v tomhle průjmu, který mě děsí i po 12 letech. Doufám, že už na tento produkt nikdy nenarazím.
8,0
24. 1. 2022
čep "no name"
klasika