Diskuze k pivovaru

Plzeňský Prazdroj

řazeno podle vláken  seřadit podle času
podzemí
Zdravím. Už jste někdo z vás absolvovali prohlídku pivovarského podzemí? Stojí to za to?
12. 9. 2014 21:52:12 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
RE:podzemí
Taky by mi to zajímalo. Můžete někdo hodit nějaký popis?
14. 9. 2014 12:25:06 Pavel Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
RE:podzemí
Kámo, podzemní prohlídka je součástí exkurze v piváře a je to na hoďku a půl! Ještě k tomu můžeš přidat i pivovarský muzeum a budeš mít lavu jak řepu :-)
17. 10. 2014 19:34:09 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
ředění
Tohle je největší pivovar u nás, který vaří vlastně jen speciály. Produkt následně naředí přes počítač na potřebné parametry... :-)
28. 10. 2014 19:02:56 Milan K Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
re
patří mezi 3 nejlepší piva v čr
12. 5. 2015 10:10:55 tomastym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Volba sládků
Chci přidat Peprně hořký ležák z pivovaru Radegast, ale program Volba sládků je akce Prazdroje. Kam tedy vložit Peprný ležák? Pod Radegast, nebo pod Prazdroj? Hlasujte :-)
20. 7. 2016 21:50:30 Milan K Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
RE:Volba sládků
Radegast. Mimochodem pivo je myslím již zadáno: http://www.beerweb.cz/pivo/radegast-peprne-horky-lezak-12
21. 7. 2016 21:30:19 Bc. Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
RE:Volba sládků
Jj, to je pravda, ale tohle byl Masopustni lezak. Od Volby sladku se to lisi dost. Asi to prisiju k Radegastu, ale nazvy odlisim... Diky za reakci!
21. 7. 2016 22:46:54 Milan K Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
gauneři z Plzně
Vaše pivo je fajn a vždycky mi chutnalo pak mi jednou přišlo video, že v Německu když je plzenské pivo v akci prodává se za 16 kč měl jsem to potěšení si to ověřit je to pravda. Nejlepší cenu jakou jsem zažil v českých obchodních domech byla 25kč nevím co chcetete komu vyprávět ale u mě jste jenom němečtí rektální alpinisté a vaše pivo už si do smrti nekoupím s pěkným pozdravem Jarda
13. 12. 2025 23:45:28 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Nově na BeerWeb 
hodnocení: pivo
Good Company 13° Oat Cream IPA
Dobré pivko s ovocným aroma i chutí.
hodnocení: pivo
Velbloud - APA 12°
Prumerná APA.
hodnocení: pivo
Desert Pils 11°
Docela dobre pitelný ležák s príjemnou horkostí.
hodnocení: podnik
bar pub Schrott, Brno
Zvláštne stylová restaurace s ochotnou obsluhou a slušným výberem piv.
nový podnik: pivnice
hodnocení: podnik
Whiskey Bar, který neexistuje
Hezký bar v centru Brna, ochotná obsluha, obrovský výber Whisky, na cepu dve piva od Kosmix.
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Tak to souhlasím starocech je reaady
nový pivovar
hodnocení: podnik
Restaurant Pivovar Národní, Praha
Ochutnáno: 3 druhy piva (2 x návšteva)(2020)(2026)
nový podnik: pivnice
recenze: pivo
Mazák West Best 13° Cold IPA
Moderní Cold IPA, sveží, chmelená americkými chmely s bohato ...
recenze: pivo
Raise Your Horns 15° - Multiflake NEIPA
Fajnová multivlocková NEIPA štavnatá, krémová s kroužkující ...
komentář: pivovar
anonym
Knížecí pivovar, Plasy
Pivovar v Plasech je: pívo jako kren a sládek Umí zato ...