LuVo

Počet hodnocení:4
Počet komentářů:4
TOP 10 PIV 
Hodnost: začátečník
Kraj: Hlavní město Praha
Kde jsem štamgast:
Pivní mapa uživatele
7,0
16. 6. 2014
čep "no name"
Koukám G má tragické hodnocení, které ale spíše odráží averzi k tomu, že na něj narazíte fakt úplně všude, což asi pivaře našeho tipu zde na BW štve. Takže mě nekamenujte, ale já dávám 6. Tankové G piju pravidelně každý týden v Praze v Masné U Teplářě, kde šoupnu 6-8 kousků. Většinou jsem plně spokojen. Nyní ho máme jako sudové nepasterizované, ale já osobně jsem výrazný rozdíl nezaznamenal. G je vyvážené pivo pro masy - nuda, ale nakonec i ta láhev se dá skousnout.
7,0
16. 6. 2014
lahvové
Dobré pivo, když toho pijete víc a nechcete si vyloženě pochutnat. 10 je taková řidší 11 - méně hořká, méně plná, méně alkoholická a levnější. Takže osm kousků k ohni :)
8,0
16. 6. 2014
čep "no name"
Dobré pivo, které si vždy rád dám, ať je lahvové nebo točené. Pivo piju pravidelně a dlouhodobě. Pro mě pořád jedno z lepších piv. Poslední dobou se objevuje stále víc kritika, bohužel jako dlouhodobý pijan jim musím čím dál víc dávat za pravdu. Myslím minulý sládek vařil aspoň 8, takto dávám pouze 7 a to jen z nostalgie.
5,0
16. 6. 2014
lahvové
Bernard je jedna z mých oblíbených značek. Proto mě pivo zklamalo asi víc, než by odpovídalo jeho kvalitě. Chuť je plná, ale na můj vkus až příliš sladká. Měl jsem doma 5 ks a byl jsem rád, že to mám za sebou :-) Za poměrně vysokou cenu najdu snadno lepší a levnější piva.