Pivovar Řeporyje, Praha

Nově na BeerWeb 
hodnocení: pivo
Good Company 13° Oat Cream IPA
Dobré pivko s ovocným aroma i chutí.
hodnocení: pivo
Velbloud - APA 12°
Prumerná APA.
hodnocení: pivo
Desert Pils 11°
Docela dobre pitelný ležák s príjemnou horkostí.
hodnocení: podnik
bar pub Schrott, Brno
Zvláštne stylová restaurace s ochotnou obsluhou a slušným výberem piv.
nový podnik: pivnice
hodnocení: podnik
Whiskey Bar, který neexistuje
Hezký bar v centru Brna, ochotná obsluha, obrovský výber Whisky, na cepu dve piva od Kosmix.
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Tak to souhlasím starocech je reaady
nový pivovar
hodnocení: podnik
Restaurant Pivovar Národní, Praha
Ochutnáno: 3 druhy piva (2 x návšteva)(2020)(2026)
nový podnik: pivnice
recenze: pivo
Mazák West Best 13° Cold IPA
Moderní Cold IPA, sveží, chmelená americkými chmely s bohato ...
recenze: pivo
Raise Your Horns 15° - Multiflake NEIPA
Fajnová multivlocková NEIPA štavnatá, krémová s kroužkující ...
komentář: pivovar
anonym
Knížecí pivovar, Plasy
Pivovar v Plasech je: pívo jako kren a sládek Umí zato ...
pivovar Pivovar Řeporyje, Praha
minipivovar
Rok vzniku: 2018
Česká republika
Kraj: Hlavní město Praha
Adresa: Na Tržišti 14, 155 00 Praha 13
Webové stránky
e-mail: info@pivovarreporyje.cz
Telefon: 274 772 837
ikona facebook
Obrázek mapy - pro zobrazení pivovaru na mapě
navigace
Pivovar se nachází v zrekonstruovaném prostoru bývalého řeporyjského kina. Dříve tam byla restaurace Prefunda. Hlavní vchod do restaurace je z řeporyjského tržiště naproti nejstarší budově ve městě – domu číslo 1. V pivovaru je možné se dobře najíst, ale i uskutečnit firemní a rodinné oslavy,
sdílej s přáteli na:

Hodnocení uživatelů

8,0
30. 10. 2019
čep "pod komínem"
Mikshake IPA plná lesního ovoce, ochutnaný poprvé 9.4.2019 a naposledy 8.7.2019 s Tami, rovnou z tanku.
8,0
23. 10. 2019
lahvové
Ochutnáno 25.6.2019.
9,0
25. 7. 2019
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno 14.6.2019 na Hradě a opět skvělé!
5,0
18. 6. 2019
čep "v ráji pivaře"
Chuťově to nebylo moc vyvážené, nějak se nesnoubí linka žitného sladu (v chuti žitný pečený chléb) s chmelovou linkou s vyšší hořkostí s tóny malin, švestek, lesního a tropického ovoce. Mírné vyladění by tomuto pivu pomohlo, protože jinak je bez vad.
8,0
10. 4. 2019
čep "pod komínem"
Skvělý kyseláč, ochutnaný 9.4.2019 s Tami přímo z tanku.
6,0
23. 3. 2019
lahvové
Tak koupit si pivo na jehož lahvi je fotka Pavla Novotného už nějakou odvahu vyžaduje, ale tenhle silný ležák se pít dá. Dle očekávání je hodně sladký (plné sladové tělo), lehce alkoholový s karamelovým nádechem, ale překvapila výrazná chmelově kořenitá hořkost, která ulpívá na jazyku. K šťavnatému flank steaku s fazolkami jsem litr "piva s Novotným" ztrestal bez problémů.
3,0
16. 3. 2019
lahvové
Druhé mé ochutnané pivo z tohoto pivovaru, a zase peklo. Polotmavá Vídeň nevypadá špatně, ale už vůně kde kromě karamele a toustů je znát kukuřice varuje, ale opravdové peklo následuje po napití...S drsnější kořenitou hořkostí se mísí pachuť kukuřice, zeleniny a nahnilých jablek. Špatné a bídně pitelné pivo s vadami, vypadá to na problém s acetaldehydem a DMS.
7,0
8. 3. 2019
čep "pod komínem"
Kéž by byly všechny dvanáctky takhle poctivé a zejména takhle poctivě nachmelené. Pivo je příjemně plné. Ničím úplně nevynikne, ale v souhrnu je to velmi kvalitní pivo na celý večer.
8,0
29. 1. 2019
lahvové
3,0
16. 1. 2019
čep "v ráji pivaře"
Moje první setkání s tímto pivovarem, a hned divný světlý weizenbock, co chutná jako hodně unavený hruškový kompot s přídavkem banánového sirupu. Velké zklamání.
8,1
10. 12. 2018
čep "pod komínem"
vzhled: 9, pitelnost: 8, vůně: 8, chuť: 8, celkový dojem: 8
Ochutnáno 10.13.2018 z tanku se slečnou sládkovou a moc dobrá záležitost.
4,3
10. 12. 2018
čep "pod komínem"
vzhled: 6, pitelnost: 5, vůně: 4, chuť: 4, celkový dojem: 4
Ochutnáno 10.12.2018 a moc mi to nejelo, je znát rukopis Chýně...
6,1
10. 12. 2018
čep "pod komínem"
vzhled: 6, pitelnost: 7, vůně: 6, chuť: 6, celkový dojem: 6
Ochutnáno 10.12.2018.
5,0
4. 12. 2018
čep "pod komínem"
7,1
6. 9. 2018
čep "pod komínem"
vzhled: 8, pitelnost: 7, vůně: 7, chuť: 7, celkový dojem: 7
Dobrý tmavý speciál kávové chuti, ochutnáno 5.9.2018.
6,4
6. 9. 2018
čep "pod komínem"
vzhled: 9, pitelnost: 7, vůně: 6, chuť: 6, celkový dojem: 6
Dobrý žitný ležák, ochutnáno 5.9.2018.
5,2
6. 9. 2018
čep "pod komínem"
vzhled: 7, pitelnost: 5, vůně: 5, chuť: 5, celkový dojem: 5
Spíše průměrný polotmavý ležák, ochutnáno 5.9.2018.
6,4
6. 9. 2018
čep "pod komínem"
vzhled: 9, pitelnost: 7, vůně: 6, chuť: 6, celkový dojem: 6
Dobrý ležák sladové chuti s hořkým chmelovým dozníváním, ochutnáno 5.9.2018.
6,3
6. 9. 2018
čep "pod komínem"
vzhled: 10, pitelnost: 7, vůně: 5, chuť: 6, celkový dojem: 6
Dobře chmelená desítka s vyšším řízem, ochutnáno 5.9.2018.

Diskuze

Spatna obsluha a jidlo!
26. 2. 2022 20:41:19
Dnesni obed- presolena hrachova kase, presolene uzene, presolene sazene vejce, okurku zapomneli :-) Pri odchodu jsem si postezovala servirce, a ra mbe utesila tim, ze nejsem jedina, kdo si dnes stezoval! A ZE TO VI!
Stálo to za piču
14. 9. 2021 13:36:51
Přišli jsme ani nám nedal nabídku musel jsem si to sehnat.. pak jsem dostal jídlo a nedostal sůl pepř. Hrůza podnik.