Pivovar Řeporyje, Praha

Nově na BeerWeb 
hodnocení: pivo
Good Company 13° Oat Cream IPA
Dobré pivko s ovocným aroma i chutí.
hodnocení: pivo
Velbloud - APA 12°
Prumerná APA.
hodnocení: pivo
Desert Pils 11°
Docela dobre pitelný ležák s príjemnou horkostí.
hodnocení: podnik
bar pub Schrott, Brno
Zvláštne stylová restaurace s ochotnou obsluhou a slušným výberem piv.
nový podnik: pivnice
hodnocení: podnik
Whiskey Bar, který neexistuje
Hezký bar v centru Brna, ochotná obsluha, obrovský výber Whisky, na cepu dve piva od Kosmix.
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Tak to souhlasím starocech je reaady
nový pivovar
hodnocení: podnik
Restaurant Pivovar Národní, Praha
Ochutnáno: 3 druhy piva (2 x návšteva)(2020)(2026)
nový podnik: pivnice
recenze: pivo
Mazák West Best 13° Cold IPA
Moderní Cold IPA, sveží, chmelená americkými chmely s bohato ...
recenze: pivo
Raise Your Horns 15° - Multiflake NEIPA
Fajnová multivlocková NEIPA štavnatá, krémová s kroužkující ...
komentář: pivovar
anonym
Knížecí pivovar, Plasy
Pivovar v Plasech je: pívo jako kren a sládek Umí zato ...
pivovar Pivovar Řeporyje, Praha
minipivovar
Rok vzniku: 2018
Česká republika
Kraj: Hlavní město Praha
Adresa: Na Tržišti 14, 155 00 Praha 13
Webové stránky
e-mail: info@pivovarreporyje.cz
Telefon: 274 772 837
ikona facebook
Obrázek mapy - pro zobrazení pivovaru na mapě
navigace
Pivovar se nachází v zrekonstruovaném prostoru bývalého řeporyjského kina. Dříve tam byla restaurace Prefunda. Hlavní vchod do restaurace je z řeporyjského tržiště naproti nejstarší budově ve městě – domu číslo 1. V pivovaru je možné se dobře najíst, ale i uskutečnit firemní a rodinné oslavy,
sdílej s přáteli na:

Hodnocení uživatelů

5,0
26. 9. 2020
lahvové
Tuhle lahev jsem si koupil v Pivovaru v Řeporyjích, ač se pod stejným názvem vařilo i v Pivovarském dvoře v Chýni. Objasnění je logické v osobě sládka Tomáše Mikulici, který dříve vařil v Chýni a nyní vaří v Řeporyjích. Jde o silný plný sladový a chlebnatý ležák měděné barvy s alkoholovou linkou a vyšší bylinně kořenitou hořkostí. Na mě dost plné a těžké sladké tělo, výrazně karamelová chuť kombinovaná s hruškovými povidly, nejblíže k "bockům", ale vyšší chmelová hořkost není úplně "bocková".
6,0
18. 9. 2020
čep "pod komínem"
17.9.2020 jsme vyrazili do Prefundy na divadelní představení Boss Babiš, a při tom ochutnali kompletní čepovaný sortiment místního pivovaru. Na závěr si necháváme IPU, ale je taková jednoduchá a strohá, něco málo citrusů a borových pryskyřic, střední až lehce slabší sladové tělo, střední plochá hořkost. Žádný zázrak, ale bez vad.
7,0
18. 9. 2020
čep "pod komínem"
17.9.2020 jsme vyrazili do Prefundy na divadelní představení Boss Babiš, a při tom ochutnali kompletní čepovaný sortiment místního pivovaru. Dále zkoušíme lehký ovocně aromatický ejlík s nádechem citrusů. Hezky zahání žízeň, typické cyklopivo.
7,0
18. 9. 2020
čep "pod komínem"
17.9.2020 jsme vyrazili do Prefundy na divadelní představení Boss Babiš, a při tom ochutnali kompletní čepovaný sortiment místního pivovaru. Dále se pouštíme do tmavého ležáku, který je dobře pitelný. V chuti pražené slady, lehce karamel, káva i čokoláda, vše spíše do sladka.
6,0
18. 9. 2020
čep "pod komínem"
17.9.2020 jsme vyrazili do Prefundy na divadelní představení Boss Babiš, a při tom ochutnali kompletní čepovaný sortiment místního pivovaru. Dále se pouštíme do polotmavého ležáku, který je vcelku prázdný až vodnatý s nádechem karamelu, sušeného ovoce, toustů a pečených tónů. Hořkost je jemná bylinná.
7,0
18. 9. 2020
čep "pod komínem"
17.9.2020 jsme vyrazili do Prefundy na divadelní představení Boss Babiš, a při tom ochutnali kompletní čepovaný sortiment místního pivovaru. Následuje asi nosný bod produkce a to ležák Prefunda. Chuťově je docela podobná výčepnímu Vildovi (slad, obilí, bílý chléb) má samozřejmě plnější tělo (střední) a podobnou bylinně travnatou jemnou hořkost. Dobrý, čistý a sladěný ležák.
7,0
18. 9. 2020
čep "pod komínem"
17.9.2020 jsme vyrazili do Prefundy na divadelní představení Boss Babiš, a při tom ochutnali kompletní čepovaný sortiment místního pivovaru. Začínáme touto jemnou sladovou desítkou s chlebovými tóny, slabším tělem a jemnou bylinně travnatou hořkostí. Dobré, čisté, lehké výčepní pivo.
6,7
3. 9. 2020
čep "v ráji pivaře"
vzhled: 7, pitelnost: 6, vůně: 6, chuť: 7, celkový dojem: 7
Ochutnáno - Klub Malých Pivovarů - Plzeň (2020)
7,0
21. 2. 2020
čep "pod komínem"
Ochutnáno 4.9.2019 a 30.11.2019.
9,0
13. 2. 2020
čep "pod komínem"
Ochutnáno 4.6.2019, 8.7.2019 a 19.11.2019 s Tami přímo z tanku. Výborný, pražený s chutí hořké čokolády s příjemným hořkým dojezdem.
8,0
13. 2. 2020
čep "pod komínem"
Ochutnáno 19.11.2019 a 30.11.2019 naposledy s Tami z tanku.
8,0
13. 2. 2020
čep "pod komínem"
Ochutnáno 19.11.2019 a 30.11.2019 naposledy s Tami z tanku.
5,0
13. 2. 2020
čep "pod komínem"
Ochutnáno 4.6.2019 s Tami přímo z tanku.
6,0
13. 2. 2020
čep "pod komínem"
Ochutnáno 19.11.2019 a 30.11.2019 naposledy s Tami z tanku.
9,0
7. 1. 2020
čep "pod komínem"
Ochutnáno několikrát, poprvé 30.9.2019 s Tami z tanku a naposledy 30.11.2019, je to opravdu vyvedené IPL.
7,8
7. 1. 2020
čep "pod komínem"
vzhled: 8, pitelnost: 8, vůně: 7, chuť: 8, celkový dojem: 8
Velmi dobrý Red Ale, ochutnaný několikrát, poprvé 10.12.2018 a naposledy 30.9.2019 s Tami rovnou z tanku.
7,0
7. 1. 2020
čep "pod komínem"
Ochutnáno 30.9.2019 s Tami z tanku.
5,2
16. 12. 2019
čep "pod komínem"
vzhled: 9, pitelnost: 5, vůně: 4, chuť: 5, celkový dojem: 5
Ochutnáno 5.9.2018 a následně 12.9.2019 z tanku.
9,0
12. 12. 2019
čep "pod komínem"
Vynikající gose, ochutnané mnohokrát s Tami přímo z tanku, poprvé 4.9.2019 a naposledy 19.11.2019.
8,0
12. 12. 2019
čep "pod komínem"
Moc dobrá Brut IPA, ochutnáno dvakrát s Tami přímo z tanku, poprvé 4.9.2019 a naposledy 30.9.2019..

Diskuze

Spatna obsluha a jidlo!
26. 2. 2022 20:41:19
Dnesni obed- presolena hrachova kase, presolene uzene, presolene sazene vejce, okurku zapomneli :-) Pri odchodu jsem si postezovala servirce, a ra mbe utesila tim, ze nejsem jedina, kdo si dnes stezoval! A ZE TO VI!
Stálo to za piču
14. 9. 2021 13:36:51
Přišli jsme ani nám nedal nabídku musel jsem si to sehnat.. pak jsem dostal jídlo a nedostal sůl pepř. Hrůza podnik.