Radouš, Druztová

Nově na BeerWeb 
hodnocení: pivo
Velbloud - APA 12°
Prumerná APA.
hodnocení: pivo
Desert Pils 11°
Docela dobre pitelný ležák s príjemnou horkostí.
hodnocení: podnik
bar pub Schrott, Brno
Zvláštne stylová restaurace s ochotnou obsluhou a slušným výberem piv.
hodnocení: pivo
Zewl světlý ležák 12°
nejlepsi pivo na svete
nový podnik: pivnice
hodnocení: podnik
Whiskey Bar, který neexistuje
Hezký bar v centru Brna, ochotná obsluha, obrovský výber Whisky, na cepu dve piva od Kosmix.
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Tak to souhlasím starocech je reaady
nový pivovar
hodnocení: podnik
Restaurant Pivovar Národní, Praha
Ochutnáno: 3 druhy piva (2 x návšteva)(2020)(2026)
nový podnik: pivnice
recenze: pivo
Mazák West Best 13° Cold IPA
Moderní Cold IPA, sveží, chmelená americkými chmely s bohato ...
recenze: pivo
Raise Your Horns 15° - Multiflake NEIPA
Fajnová multivlocková NEIPA štavnatá, krémová s kroužkující ...
komentář: pivovar
anonym
Knížecí pivovar, Plasy
Pivovar v Plasech je: pívo jako kren a sládek Umí zato ...
pivovar Radouš, Druztová
minipivovar
Rok vzniku: 2011
Česká republika
Kraj: Plzeňský kraj
Adresa: Druztová 2, 33007 Druztová
Webové stránky
e-mail: honza.ilgner@gmail.com
Telefon: 734 567 154, 776 570 736
Kontaktní osoba: Jan Ilgner
ikona facebook
Obrázek mapy - pro zobrazení pivovaru na mapě
navigace
Vyrábí nefiltrovaná piva, čerstvé i pasterované mošty a cider, provozuje Pivní & cider klub Lidový dům Starý Plzenec, Raisova 2. Při výrobě většiny piv používá české suroviny a osvědčené technologické postupy. Výrobu neurychluje chemicky ani časově. Používá klasický humnový slad, žatecký chmel, plzeňskou vodu, dekokční způsob vaření mladiny, studené vedení hlavního kvašení v otevřených kádích. Výjimkou při výběru surovin i výrobních postupů jsou piva, která jsou něčím výjimečná. Pivovar Radouš působil do konce roku 2019 ve Šťáhlavech. První pivo v nově vybudovaném pivovaru v Druztové bylo uvařeno v prosinci 2019.
Pivovarský podnik: Stodolní hospůdka, Druztová
sdílej s přáteli na:

Hodnocení uživatelů

7,0
1. 6. 2026
čep "v ráji pivaře"
6,0
19. 2. 2026
čep "v ráji pivaře"
Gumovka
6,0
19. 2. 2026
čep "v ráji pivaře"
Gumovka
6,3
17. 12. 2025
čep "v ráji pivaře"
vzhled: 6, pitelnost: 6, vůně: 6, chuť: 7, celkový dojem: 6
Lehčí dobře pitelná IPA s citrusovým aroma a chutí jižního ovoce.
8,0
13. 9. 2025
čep "no name"
Dobře pitelná NEIPA s ovocnými tóny. Ochutnáno na 7. Nachmelené mlýny Pardubice 2025.
8,0
28. 8. 2025
čep "v ráji pivaře"
vzhled: 8, pitelnost: 8, vůně: 8, chuť: 8, celkový dojem: 8
Ochutnáno - Malt Worm (TTO Pivovar Radouš a The Barn Beer co.) - Brno (2025)
7,8
28. 8. 2025
čep "v ráji pivaře"
vzhled: 8, pitelnost: 8, vůně: 7, chuť: 8, celkový dojem: 8
Ochutnáno - Malt Worm (TTO Pivovar Radouš a The Barn Beer co.) - Brno (2025)
7,2
28. 8. 2025
čep "v ráji pivaře"
vzhled: 8, pitelnost: 8, vůně: 7, chuť: 7, celkový dojem: 7
Ochutnáno - Malt Worm (TTO Pivovar Radouš a The Barn Beer co.) - Brno (2025)
7,4
28. 8. 2025
čep "v ráji pivaře"
vzhled: 7, pitelnost: 8, vůně: 7, chuť: 8, celkový dojem: 7
Ochutnáno - Malt Worm (TTO Pivovar Radouš a The Barn Beer co.) - Brno (2025)
8,0
23. 8. 2025
čep "pod komínem"
08/25
6,0
14. 8. 2025
čep "v ráji pivaře"
7,0
20. 7. 2025
čep "pod komínem"
8,0
20. 7. 2025
čep "pod komínem"
8,0
20. 7. 2025
čep "pod komínem"
6,7
6. 6. 2025
čep "v ráji pivaře"
vzhled: 6, pitelnost: 7, vůně: 6, chuť: 7, celkový dojem: 7
Lehce nadprůměrné IPL.
6,0
12. 3. 2025
lahvové
7,0
9. 3. 2025
čep "v ráji pivaře"
ochutnáno v pivnici Kotva 18.12. 2024
8,0
9. 3. 2025
čep "v ráji pivaře"
ochutnáno v pivnici Kotva 18.12. 2024
6,0
12. 2. 2025
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno v KEGzistenci. Sladový ležák s jemnou kořenitou a bylinnou hořkostí, pozitivum je jeho čerstvost a svěžest.
7,0
24. 1. 2025
čep "v ráji pivaře"

Diskuze

RE:18.4.2020,tragedie
9. 12. 2020 17:23:15
Pánové, vaši odbornost dokládá už jen to, že ani nevíte, co jste pili. Pokud máte po kvalitním živém pivu od Ilgnerů zažívací problémy, vraťte se raději ke svému, na které jste zvyklí - tipuji Argus nebo Gambrinus.
18.4.2020,tragedie
22. 4. 2020 19:29:04
Dali jsme si s kamarádem na kole 2 piva nějaké domácího Radouse či co. Cyklistů bylo okolo asi 20,bez rousek, na zahradě te hospody popíjeli domácí a veselé cinkali s půllitry. My dostali pivo do kelímku. Pivo jako zkvaseny mošt, půlku jsem vylil. Kamarád ho dopil, což asi neměl dělat, prože mi další den volal, že proseděl na záchodě celou noc. Buď chytil Korona virus-ani bych se v podmínkách hospody nedivil anebo je to pivo totální hnus. Hodnocení-tragédie, nedoporučuji.