Hodnoť pivo na
hledej na BeerWeb
spustí hledání
Přihlásit
PŘIHLÁSIT
NOVINKY
PŘEHLEDY
PŘEHLEDY
Pivovary
Piva
Uživatelé
Připravované
Pivní styly
PIVNÍ MAPA
PIVNÍ MAPA
Pivovary
Podniky
PIVNÍ KALENDÁŘ
O PIVU
O PIVU
Pivo jako nápoj
Historie piva
Historie piva v Čechách
Degustace piva
Létající pivovar
Trapistická piva
Pivní styly
Diskuze k pivovaru
Gambrinus, Plzeň
vložit nový příspěvek
řazeno podle vláken
seřadit podle času
Chmelení
Na den Českého piva (27.9.) Gambrinus vyvalil speciál s ranným chmelem. Když už někdy dají do piva opravdový chmel, musí okolo toho dělat velkou slávu :-) Jj, to je zábavné!
9. 10. 2014 7:26:04 anonym
Reagovat
RE:Chmelení
Do Gambrinusu se vždy přidával a stále přidává kvalitní žatecký chmel, za to můžu jako dlouholetý zaměstnanec pivovaru dát ruku do ohně. Pokud nevěříte, přijeďte se podívat do Plzně. Michal Brož
14. 9. 2015 20:16:29 anonym
Reagovat
Zdražení
Dle info z velkoobchodu od 1. listopadu zdražuje Gambrinus i Prazdroj vše své výrobky o 50 haléřů
10. 10. 2014 13:34:39
Mordor
Reagovat
RE:Zdražení
...a padesátník se zaokruhluje nahoru, takže všichni ostatní zdraží o korunu... :-(
10. 10. 2014 18:36:08
Milan K
Reagovat
RE:Zdražení
Zdražení už potvrdil i například Bernard (o 50-60 haléřů), takže z toho bude tradiční lavina.
14. 11. 2014 8:35:14
Bc.
Reagovat
RE:Zdražení
Jak jinak?! Všichni na to vždy čekají :-)
17. 11. 2014 21:14:07 anonym
Reagovat
Smazáno jako nevhodné
Příspěvek byl smazán
14. 11. 2014 8:37:13
Bc.
Reagovat
RE:Zdražení
Jak to dopadlo s tím zdražením? Lahváče moc nekupuju, ale aby nezdražili pivko v hospodě
18. 11. 2014 11:19:44
Pavel
Reagovat
RE:Zdražení
Když se zdražuje prodejní cena piva, tak se zdražuje všechno!
18. 11. 2014 17:56:04 anonym
Reagovat
RE:Zdražení
Do háje, u Staropramenu bude nárůst o 70 haléřů až korunu u sudového pivka. Ještě že to je až od ledna
19. 11. 2014 18:45:27
Pavel
Reagovat
RE:Zdražení
No jo, za kvalitu (stařec, géčko) si prostě připlatíme. Jeden proráží, ostatní jen následují :) Vlčák
1. 12. 2014 7:23:56 anonym
Reagovat
RE:Zdražení
voni chtěl podražit Staropramínek jo? To se moje babi zblázní - teď už s důchodem nevystačí :-)
1. 12. 2014 22:50:17
Kresloun
Reagovat
Peklo existuje
http://www.novinky.cz/muzi/358877-letosnimu-pivexu-kraloval-gambrinus.html
21. 1. 2015 11:55:31
Mordor
Reagovat
europivo
Gambrinus se nedá pít. To si radši dám vodu. Ty jejich reklamy jim už nepomůžou. Nebude dlouho trvat a budou to plnit do krabice s logem europivo.
12. 7. 2015 20:35:03 anonym
Reagovat
RE:europivo
Dovolím si nesouhlasit. Pracuji v Plzeňském Prazdroji ve výrobě a mohu říci, že Gambrinus je dobré české pivo, které se vyrábí jen z kvalitních surovin. Nic jako europivo neexistuje. Petr Skala
11. 8. 2015 11:16:15 anonym
Reagovat
RE:europivo
Blá! Blá! Pořád ten samý lobbing: "dělám v Prazdroji a pivo z Plzně je dobré, poctivé pivo..." Tyhle kecy jsou všude a pořád stejný! Už je to trapný - neplacená reklama!
12. 8. 2015 18:48:26 anonym
Reagovat
RE:europivo
Plácej si, co chceš, naštěstí lidí, kteří tenhle humus pijou, stále ubývá... Takže to nejspíš cizáci konečně zavřou, stejně jako jiní cizáci zavřeli jiné české pivovary. A třeba to koupí někdo, kdo tam zas začne vařit pivo a ne chemickou srágoru...
13. 8. 2015 22:42:48 anonym
Reagovat
RE:europivo
A co je podle vas europivo? Takovy pojem totiz nezna ani Cesky svaz pivovaru a sladoven ani kterykoliv pivovar v CR. Prijdte se podivat k nam do Gambrinusu atvidite jak a z ceho se vyrabi. Michal Broz
27. 8. 2015 18:49:10 anonym
Reagovat
RE:europivo
Vy to stáčíte na hajzlíku?Horší chcanky jsem dlouho nepila pít nebudu...Věřím na jednorožce.Ten existuje jako europivo bez chuti a zápachu
27. 8. 2015 22:02:20 anonym
Reagovat
mazání
Gambrinus je nejvhodnější na vypalování bradavic. Také jsem zaslechl, že toto mazadlo nebudou plnit do lahví, ale do krabic jako víno. samozřejmě s logem Europivo
27. 8. 2015 10:31:52 anonym
Reagovat
<<
předchozí
1
2
další
>>
Nově na BeerWeb
recenze: pivo
Houz
Světlé XII°
Velice slušné pivo postavené spíš na sladkosti s vyváženou h ...
hodnocení: pivo
Houz
Midfielder
Na letní slabé pivo prekvapive solidní. Snad to není tím horkem
nové pivo
Houz
Midfielder
hodnocení: pivo
Ozzman
Good Company 13° Oat Cream IPA
Dobré pivko s ovocným aroma i chutí.
nové pivo
Ozzman
Good Company 13° Oat Cream IPA
hodnocení: pivo
Ozzman
Velbloud - APA 12°
Prumerná APA.
hodnocení: podnik
Ozzman
bar pub Schrott, Brno
Zvláštne stylová restaurace s ochotnou obsluhou a slušným výberem piv.
nové pivo
Pivomilec
Raven CRYO Gunslinger 15°
nový podnik: pivnice
radar_521
Tunnel Underground Bar
hodnocení: podnik
Ozzman
Whiskey Bar, který neexistuje
Hezký bar v centru Brna, ochotná obsluha, obrovský výber Whisky, na cepu dve piva od Kosmix.
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Tak to souhlasím starocech je reaady
nový pivovar
Sagara
SOMA Beer
nový pivovar
Sagara
Ophiussa Brewing Company
nový pivovar
Sagara
Marble Beers Ltd
hodnocení: podnik
Sagara
Restaurant Pivovar Národní, Praha
Ochutnáno: 3 druhy piva (2 x návšteva)(2020)(2026)
nový podnik: pivnice
Sagara
Pivnice Podkova Karviná
recenze: pivo
Ozzman
Mazák West Best 13° Cold IPA
Moderní Cold IPA, sveží, chmelená americkými chmely s bohato ...
recenze: pivo
Ozzman
Raise Your Horns 15° - Multiflake NEIPA
Fajnová multivlocková NEIPA štavnatá, krémová s kroužkující ...
komentář: pivovar
anonym
Knížecí pivovar, Plasy
Pivovar v Plasech je: pívo jako kren a sládek Umí zato ...