Diskuze k pivovaru

Pivovar Šenov

řazeno podle vláken  seřadit podle času
Pivovar Šenov
Výborné pivo,stojí za návštěvu .Vše na 100% Za mne naprosto nej ...
11. 3. 2019 13:26:10 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Rauchbier
Velice dobře pitelný, asi nejlepší nakuřované pivo, jaké jsem zkoušel,, včetně Aecht... Oproti uzení sladu bukem je při nakuřování ječmene a pšenice použita rašelina a chuť je jemnější ( info od p. sládka) I další pivka stoji za to. Jen jsou "trochu" mocnější ????
21. 3. 2019 10:16:06 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Sobotní překvapení.
V sobotu 23.3.jsem šel z šenovské návštěvy na vlak do Havířova. Po nehezkém zážitku z jedné místní hospody plné kraválu hrajících si děcek a nepříliš zdařile načepovaného "radka" jsem objevil zcela náhodou šenovský pivovar. O bývalé restauraci vím, taky i to, že byla dost navštěvovaná... Hlouček lidí vešel dovnitř. Překvapení 1. "zajdete také ja "jedno" ? byl jsem pozván do pivovaru také-pak jsem zjistil, že panem sládkem.. Překvapení 2. lidé, kteří šli přede mnou do pivovaru, si telefonicky sjednali návštěvu a ochutnávku-prý pivní turisté já šel náhodou kolem.. Překvapení 3. absolutně perfektní, vychlazená světlá 16, říz a pěna jak má být. Překvapení 4. pan sládek při bohatém vyprávění nejen o pivu nabídl několik ochutnávek jiných druhů piv z lahví.. Cena: 50,- Kč .. Příjemné, poučné posezení..jen ten vlak jsem musel stíhat. Mám vizitku a příslib, že nějaký ten termín pro návštěvu se známými určitě najdeme..Kotala, Havířov
25. 3. 2019 13:25:16 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
bavorský pivní styl.
Páteční večer patřil návštěvě šenovského pivovárku. Jelikož jsem pivní nadšenec bydlící v Německu, nemohl jsem si "bonznutí" mých přátel ze šenova - bo tu mame pivovar nechat ujít. Nemají sice hospodu v provozu, ale vstříchnost majitele byla úžasná. Po telefonickém dotazu byl domluvený čas, stůl a malé občerstvení. Přivítali jsme nádherné prostory "starodávného" stylu a hlavně absolutní soukromí. Co se piv týče, v marasmu "moderních" všudypřítomných ip, ap, pale, ale...jsme si pochutnali na pivech německých stylů. Mohu bez přikrášlování říci, že rauchbíry, weizeny (dunkel, kristal i weiss) byly úchvatné,doppelbock více než perfektní a světlý nakuřovaný ležák neměl chybu. Je vidět, že praxe pana sládka v německu v dobrém poznamenala...Hermelín i tvarůžky výborné a bramboráčky jako doma. Vyzkoušeli jsme i vzorky barley, steam beer, klášterní, dark lager, i velmi zajímavý ginger. Klobouk dolů a na příští návštěvě Šenova se na setkání s panem sládkem Rosťou velmi těšíme. J.Storch
18. 8. 2019 16:07:45 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
RE:bavorský pivní styl.
Byli jsme v sobotu, mohu jen potvrdit. Baloun.
18. 8. 2019 16:08:58 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Šamara/bývalá
14.12.2019 lepší škvarkovou pomazánku už snad ani nejde vymyslet, Rubín 15 úžasný, degustace dalších asi 13 vzorků..všechny palce nahoru,pane Rosťo, jen tak dále :-)
16. 12. 2019 13:00:05 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
TOP piva
Byli jsme na malou degustaci v pátek 10.7.2020. Telefonická domluva bez problémů. Zaujali jsme místa u stolu naproti výčepu. Majitel a sládek pan Kosňovský nás "proškolil" v rozdílech mezi průmyslovými českými pivy a jeho oblíbeným stylem bavorských piv. tři druhy Rauchbírů, Doppelbocky, bavorské ležáky světlé i polotmavé. Vídeňský ležák excelentní a světlý bock bez chyby. Zážitek při ochutnání perfektně vychlazeného Weisbíru vych doporučil všem , kdo si tento styl oblíbil - ano nám "nevadilo" :-):-) že má 15EPM.. Jen tak "mimořeč" nám pan Rosťa sdělil, že jsme právě pili mok, který získal první místo v kategorii pšeničných piv v republikové soutěži Malých pivovarů 2020 v Padochově!!!!! Škosa, že jsme neochutnali čepované..bohužel na bečku a voltáž jsme nebyli v přesile :-) Určitě přijedeme zase. Matějka a spol.
11. 7. 2020 12:57:36 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Sládkův Ležák 21.08.2020
Páteční odpoledne domluvená návštěva šenovského pivovaru. Na čepu Sládkův Ležák 14, postupně jsme vyzkoušeli všechny speciály pivovaru Pan sládek nám naléval degustační vzorky z lahví do příjemných dvoudecovek. Ke každému vzorku proběhl zasvěcený výklad. Několik druhů EJLŮ, ale ty převálcovaly speciály, o kterých jsme neměli dříve ani potuchy..úchvatný Steambeer, borkovaný rauchbier, US styly stoutů,Quadrupel , Barley...úžasné.. Co se týče jídel, pivovarský guláš neměl konkurenci, tvarůžky konzistěčně tekly, škvarky v sádle neodolatelné a domácí čabajky - jako břitva.Myslím že nejlepší posezení, jaké jsme po cestách pivovarů a hospod zažili. Navíc interiěr nám dával odér starých časů v místnostech hospody, včetně vyprávění pana majitele o pivu a všeho kolem. Vyzvednout také musím domácí atmosféru, neboť pivovar nemá otevřeno pro veřejnost a nejste rušeni násoskama z ulice. Děkujem za úžasně strávený pátek a zcela jistě se brzy opět zastavíme. :-):-):-) Za Beerborce z Jičína Čárlí.
28. 8. 2020 10:50:38 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Šenovský Jarmark 2021, Pivovar Šenov
Neskutečně kvalitní Summit Ale, čepovaný v pivovaru na Jarmarku. Bez problému i do skla. Pěna držela i dlouho po vypití. Hořkost 83 mile překvapila. Vyzkoušeny i speciály, klobouk dolů..pokec o pivech se sládkem ???????????????? Tom.
29. 8. 2021 18:42:18 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Pivovar Šenov jarmark
Milá změna na Jarmarku, čepovaný ejl neměl chybu,asi nejlepší co jsem kdy ochutnal. Trochu chyba absence posezení. Na požádání nebyl problém dostat čepované pivo ve skle. Děkuji, prima zážitek. Na všude přítomného Radka jsem ten den neměl ani pomyšlení..a podle fronty nejen za sebe. Petr.
2. 9. 2021 18:36:10 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
NE IPA
Nákup na sobotní grilovačku. Polotmavý ležák v Kegu, ale i ochutnání speciálů. Ejly výtečné, NE IPA úžasná, Bulldog výjimečný, Indian úžasný. Na vyzkoušení Malvaz pro hosty. A co dál? Dostali jsme dárkem Cider a Sladové bonbony. Doporučuji všem. PS. A Jarmark u Sladka 100 pro????
10. 9. 2021 19:22:37 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Degustace.
15. 04. 2022. degustační velikonoční večer s pivy ze šenovského pivovárku -zážitek, který si stoprocentně zopakujeme. Vyzkoušeli jsme všechny druhy v nabídce - asi 16 druhů, ležáky i speciály. Guláš a klobásy pana SLÁDKA byly gastronomickou lahůdkou. Uzavřená společnost v příjemném soukromí, bez uřvaných pijanů.. Nejsilnější pivo RAUCH PITBULLATOR 37 bylo úchvatné.. Bavorský světlý ležák, šenovský májový bock i černé - asi nejlepší , co jsme kdy pili. Ejly ze sladů maris otter nikde jinde nevaří, belgická piva, steam beer, pšeničáky.. Děkujeme, opět se objednáme:-):-) Míla Chrobok a spol.
19. 4. 2022 9:20:01 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
PIFKO.
nákup na velikonoce,šenovské speciály ,ležák 18, bohemian, maibock,porter, drahé ale suprové, neojebané. derviš Baška.
19. 4. 2022 9:23:37 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Šenovské pivo
Všude samé ipy, apy, nipy.. Koupili jsme si na svátky ležáky z šenova a musím konstatovat, že jsme byli mile překvapeni. Různá stupňovitost, perfektní, pěna zůstavala i po dopití. Škoda, že není 12ka. Ale počasí přálo spíše těm silákům. A černé ležáky výtečné. Díky, Skýba Radvanice.
20. 4. 2022 9:43:05 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Nejsilnější pivo.
Zatím nejsilnější pivo jsem koupil v Pivovaru Šenov. Rauchbier 37% EPM se podobá spíše koňaku a je to absolutní delikatesa!!! Mohu jen doporučit. Sváťa.
10. 8. 2022 15:37:04 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Šenovský Jarmark 2022
Absolutní pecka!!! US Summer Ale na čepu, k tomu výběr dalších speciálů z pivovaru. 100 bodů!! Alex, Dubina.
28. 8. 2022 9:25:46 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Jarmark Šenov 2022
Na čepu Summer Ale-výtečné pivo půllitr za 5 0, -Kč. K tomu na výběr Guiness, Weize, Saison, California comon, Rauchbier 23, Lager, USWheat 25 další. Vše za 50, Radek u stánku za stejné peníze ????????Kdo chtěl, měl výklad o pivu od Mistra sládka pana Rosti, který čepoval, nosil a bavil. Klobouk dolů ????????????. Do půl jedné absolutně profesionální služby s úžasnými pivy. Moc děkujeme a přejeme pivovaru Šenov a jeho sládkovi pevné nervy v této těžké době. Pivu zdar. Matějka, Sliva a spol.
28. 8. 2022 16:55:04 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Jarmark 2022
Děkujeme za super zážitek s pivem od MISTRA ŠENOVSKÉHO SLÁDKA!! krokoš a spol.
3. 9. 2022 11:35:31 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Nově na BeerWeb 
hodnocení: podnik
Panský Pivovar v Paskově
Ochutnáno: 5 druhů piv ( 2 x návštěva)(2020)(2022)
hodnocení: pivo
Juicy Session Mango IPA 11°
Ochutnáno - Restaurace U Čápa - Příbor (2022)
hodnocení: pivo
Lobkowicz Premium Nealkoholický
Ochutnáno - Restaurace U Čápa - Příbor (2022)
hodnocení: podnik
LocAle Pub
Ochutnáno: 20 druhů piv ( 7 x návštěva)(2022)
hodnocení: pivo
Cyklopice Ale 10°
Ochutnáno - LocAle Pub - Olomouc (2022)
hodnocení: podnik
restaurace Žamberk - Kanec
Ochutnáno: 2 druhy piv (2022)
nový podnik: restaurace
komentář: pivovar
anonym
Vŕšky, Terchová
Obsluha katastrofa...!!!
nový podnik: pivnice
komentář: pivo
anonym
Gösser Märzen 12°
Na to, že to má být jedno z nejoblíbenějších piv v Rakousku, ...
nový podnik: restaurace
recenze: pivo
Kvasničák
Je to první mé setkání s novopackým Kvasničákem a myslím, že je povedený.
recenze: pivo
Trilobit Ležák 12°
Celkem dobré pivo i běžnému pití. jen by mě zajímala voda zd ...
recenze: pivo
Nažhavená čertice 13°
Podle mého názoru ono základní pivo je průměrných hodnot, al ...
komentář: pivo
anonym
Glorion - speciál ze spilky IPA 12%
Reagujem na seba.Nie som anonym , za vyššie uvedeným sa podp ...
komentář: pivo
anonym
Glorion - speciál ze spilky IPA 12%
Toto pivo čapujú v bare LASADA v Belej nad Cirochou a môžem ...
komentář: pivovar
anonym
MAUS Craft Brewery
Nejlepší pivo večera (dvanáctka) na dni města Kladna. Doporučuju všem pivařům.
komentář: pivovar
anonym
1. selský pivovárek, Kroměříž
Za mě zklamání, že od prázdnin 2022 chtějí za vymytí kegu př ...