Lobeč

Nově na BeerWeb 
hodnocení: pivo
Double IPA 17°
Tahle Double IPA se dobre pije.
hodnocení: pivo
Single Hop Citra 12°
Vcelku pohodový ejlík.
recenze: pivo
Světlé XII°
Velice slušné pivo postavené spíš na sladkosti s vyváženou h ...
hodnocení: podnik
bar pub Schrott, Brno
Zvláštne stylová restaurace s ochotnou obsluhou a slušným výberem piv.
nový podnik: pivnice
hodnocení: podnik
Whiskey Bar, který neexistuje
Hezký bar v centru Brna, ochotná obsluha, obrovský výber Whisky, na cepu dve piva od Kosmix.
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Tak to souhlasím starocech je reaady
nový pivovar
hodnocení: podnik
Restaurant Pivovar Národní, Praha
Ochutnáno: 3 druhy piva (2 x návšteva)(2020)(2026)
nový podnik: pivnice
recenze: pivo
Mazák West Best 13° Cold IPA
Moderní Cold IPA, sveží, chmelená americkými chmely s bohato ...
recenze: pivo
Raise Your Horns 15° - Multiflake NEIPA
Fajnová multivlocková NEIPA štavnatá, krémová s kroužkující ...
komentář: pivovar
anonym
Knížecí pivovar, Plasy
Pivovar v Plasech je: pívo jako kren a sládek Umí zato ...
pivovar Lobeč
minipivovar
Rok vzniku: 2015
Česká republika
Kraj: Středočeský kraj
Adresa: Lobeč 34, 27736 Lobeč
Webové stránky
e-mail: info@lobec.cz
Telefon: 777 314 716, 604 960 040
Kontaktní osoba: Pavel Prouza
ikona facebook
Obrázek mapy - pro zobrazení pivovaru na mapě
navigace
Technická památka pivovaru v Lobči je svědkem pětisetleté tradice vaření piva na Kokořínsku. K zastavení výroby došlo v roce 1943. Od zániku zachránila objekt architektonická platforma RIOFRIO, která od roku 2007 provádí jeho stavební obnovu.
Pivovarský podnik: Pivovarský výčep Lobeč
sdílej s přáteli na:

Hodnocení uživatelů

5,0
11. 4. 2025
čep "pod komínem"
Opět někde chyba mndlé nevýrazné
5,0
11. 4. 2025
lahvové
Ochutnano lahvové nevím kde byla chyba ale tohle se nepovedlo
6,0
12. 10. 2024
lahvové
6,0
17. 7. 2024
lahvové
07/24
6,0
17. 7. 2024
lahvové
07/24
7,0
6. 7. 2024
čep "pod komínem"
7,0
10. 6. 2024
čep "pod komínem"
Nadprůměrné pivo. Pivovar stojí za návštěvu, hlavně prohlidka s výkladem. Pan majitel je srdcař. Neuvěřitelně to tam zrekonstruoval a pozvedl.
6,4
29. 5. 2024
čep "pod komínem"
vzhled: 6, pitelnost: 7, vůně: 6, chuť: 7, celkový dojem: 6
Ochutnáno - Pivovar Lobeč (2024)
7,8
29. 5. 2024
čep "pod komínem"
vzhled: 8, pitelnost: 8, vůně: 7, chuť: 8, celkový dojem: 8
Ochutnáno - Pivovar Lobeč (2024)
6,8
29. 5. 2024
čep "pod komínem"
vzhled: 7, pitelnost: 7, vůně: 6, chuť: 7, celkový dojem: 7
Ochutnáno - Pivovar Lobeč (2024)
7,5
29. 5. 2024
čep "pod komínem"
vzhled: 8, pitelnost: 8, vůně: 7, chuť: 8, celkový dojem: 7
Ochutnáno - Pivovar Lobeč (2024)
7,0
29. 5. 2024
čep "pod komínem"
vzhled: 7, pitelnost: 7, vůně: 7, chuť: 7, celkový dojem: 7
Ochutnáno - Pivovar Lobeč (2024)
7,0
29. 5. 2024
čep "pod komínem"
vzhled: 7, pitelnost: 7, vůně: 7, chuť: 7, celkový dojem: 7
Ochutnáno - Pivovar Lobeč (2024)
5,0
25. 2. 2024
čep "no name"
Sladový karamelový pohár, ještě k tomu zmrzlinu a oříšky..., nic extra ani k obědu, ale co už na výletě, ochutnáno 24.2.2024 U Grobiána.
7,0
7. 8. 2023
čep "pod komínem"
Velmi pitelné a svěží. Chuťově vyvážené. Nadprůměr
7,0
7. 8. 2023
čep "pod komínem"
Suší, sladovější až mírně sušenkové ale parádně hořké. Nadprůměr.
8,0
19. 5. 2023
čep "pod komínem"
pochutnal jsem si 19.5
8,0
19. 5. 2023
čep "pod komínem"
Ochutnano19. 5
7,0
16. 4. 2023
čep "pod komínem"
Ochutnáno 16.4.2023. Zajímavé zelené pivo
5,0
16. 4. 2023
čep "pod komínem"

Diskuze

RE:Nadšení není všechno.
17. 9. 2016 12:41:31
s petkama je potíž se skladováním za správné teploty, nutností ihned vypít po otevření a již párkrát se mi stalo, že už při otvírání bylo poznat, že víčko nebylo zcela utažené a pivo bylo znehodnocené (stane se i nejlepším minipivovarům). V těchto případech pivo nehodnotím.
Nadšení není všechno.
6. 9. 2016 11:54:23
Návštěva pivovaru byla nesporně zajímavá a přínosná. Z výkladu provádějícího byl patrný velký entuziasmus. Praktický výsledek jsem na místě neochutnával, koupili jsme však 2 petky s sebou. Dvanáctku a čtrnáctku. Bohužel nemohu vyjádřit žádné nadšení, možná jde o subjektivní názor, ale oba výrobky chutnaly tak nějak nevýrazně, umělohmotně. Mdle.