Hodnoť pivo na
hledej na BeerWeb
spustí hledání
Přihlásit
PŘIHLÁSIT
NOVINKY
PŘEHLEDY
PŘEHLEDY
Pivovary
Piva
Uživatelé
Připravované
Pivní styly
PIVNÍ MAPA
PIVNÍ MAPA
Pivovary
Podniky
PIVNÍ KALENDÁŘ
O PIVU
O PIVU
Pivo jako nápoj
Historie piva
Historie piva v Čechách
Degustace piva
Létající pivovar
Trapistická piva
Pivní styly
U Černého medvěda, Jablonné nad Orlicí
70%
46 hodnocení
35 komentářů
Seznam piv
Stálá piva
Adler Ale 14°
Medvěd 10°
Medvěd 12°
Medvěd černá 13°
Sezónní piva
Adler IPA 15
Adler Porter 16°
Adler pšeničné 12°
Medvěd 11
Medvěd Jubilejní ležák
Zázvorový ležák 13°
Nově na BeerWeb
hodnocení: pivo
Pivomilec
Opat Rotter
Ochutnáno z lahve prímo v Broumove. Trochu odvážneji chmelen ...
hodnocení: pivo
Pivomilec
Opat Weizen
Ochutnáno v Broumove, ale jen z lahve. Po nalití z lahve tém ...
nové pivo
Pivomilec
Opat Weizen
hodnocení: pivo
Ozzman
Red IPA 14°
Tahle Red IPA me moc neoslovila, znovu bych si ji nedal. Ochutnáno v pivovaru Bug’ n’ Brew Mikulov.
nové pivo
Ozzman
Red IPA 14°
nové pivo
Ozzman
Buba Mara 11° American Amber ALE
komentář: pivovar
dwarfik1
Loď Pivovar, Praha
dle informace na fb pivovar koncí, majitel vybral jiného asijského nájemce ....???
hodnocení: podnik
dwarfik1
Pivovarská hospůdka s bowlingem Rampušák
tak nejak se vytratily informace o cene pivních speciálu .....
nový pivovar
Sagara
Track Brewing Company
recenze: pivo
Houz
Světlé XII°
Velice slušné pivo postavené spíš na sladkosti s vyváženou h ...
hodnocení: podnik
Ozzman
bar pub Schrott, Brno
Zvláštne stylová restaurace s ochotnou obsluhou a slušným výberem piv.
nový podnik: pivnice
radar_521
Tunnel Underground Bar
hodnocení: podnik
Ozzman
Whiskey Bar, který neexistuje
Hezký bar v centru Brna, ochotná obsluha, obrovský výber Whisky, na cepu dve piva od Kosmix.
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Tak to souhlasím starocech je reaady
nový pivovar
Sagara
SOMA Beer
nový pivovar
Sagara
Ophiussa Brewing Company
nový podnik: pivnice
Sagara
Pivnice Podkova Karviná
minipivovar
Rok vzniku
: 2016
Česká republika
Kraj
: Pardubický kraj
Adresa
: Náměstí 5. května 24, 561 64 Jablonné nad Orlicí
Webové stránky
e-mail
: info@ucernehomedveda.cz
Telefon
:
724 859 007
,
602 694 111
Historie domu U Černého medvěda sahá až do konce 16. století. Dům do začátku 19. století sloužil jako zemědělská usedlost. Jde o největší chloubu městské památkové zóny v Jablonném nad Orlicí. Přestože restaurace, pivovar a hotel jsou moderními provozy, dlouhá historie domu majitele při tvorbě jejich koncepce inspirovala.
Pivovarský podnik:
restaurace U Černého Medvěda, Jablonné nad Orlicí
sdílej
s přáteli
na:
Hodnocení uživatelů
Mirek
8,0
17. 7. 2022
čep "pod komínem"
Adler Ale 14°
Začátek ovocný, konec hořký. Mě chutnalo.
restaurace U Černého Medvěda, Jablonné nad Orlicí
Mirek
7,0
17. 7. 2022
čep "pod komínem"
Medvěd 12°
Solidní ležák.
restaurace U Černého Medvěda, Jablonné nad Orlicí
Fjordinand
8,0
16. 10. 2020
čep "v ráji pivaře"
Adler Ale 14°
Houz
6,0
4. 9. 2020
lahvové
Adler pšeničné 12°
Velmi solidní pšenice silnější chuti.
restaurace U Černého Medvěda, Jablonné nad Orlicí
Baník
10
29. 7. 2020
čep "pod komínem"
Medvěd Jubilejní ležák
Vynikající ležák.
Elvis
8,0
27. 7. 2020
lahvové
Adler Ale 14°
Baník
7,0
20. 7. 2020
čep "pod komínem"
Medvěd černá 13°
Baník
4,0
20. 7. 2020
čep "pod komínem"
Adler pšeničné 12°
Asi jediné pivo, které mi tady nechutnalo.Ale nejsem ten , který těmto pivům rozumí,. Prostě hodnotím,jak mi chutná...a tohle mi prostě nechutnalo.
Baník
8,0
20. 7. 2020
čep "pod komínem"
Zázvorový ležák 13°
Znovu povedená věc,a hodně povedená
Baník
8,0
20. 7. 2020
čep "pod komínem"
Adler Porter 16°
Tyhle piva většinou nevyhledavam,ale tohle mi fakt chutnalo .
Baník
8,0
20. 7. 2020
čep "pod komínem"
Adler Ale 14°
Baník
9,0
20. 7. 2020
čep "pod komínem"
Medvěd 10°
Výborná 10tka,tohle se panu sládkovi opravdu povedlo.
Baník
8,0
18. 7. 2020
čep "pod komínem"
Medvěd 12°
Velmi dobrý ležák.
Jaroslav_K
7,0
27. 1. 2020
čep "v ráji pivaře"
Adler Ale 14°
Ochutnáno na Libereckém IPA festiválku
Pivni bar Azyl, Liberec
Vavřík Ag
8,0
8. 10. 2018
čep "pod komínem"
Adler Porter 16°
Ochutnáno 11.7.2018.
restaurace U Černého Medvěda, Jablonné nad Orlicí
Vavřík Ag
7,0
8. 10. 2018
čep "pod komínem"
Adler Ale 14°
Ochutnáno 11.7.2018.
restaurace U Černého Medvěda, Jablonné nad Orlicí
Vavřík Ag
7,0
8. 10. 2018
čep "pod komínem"
Adler pšeničné 12°
Ochutnáno 11.7.2018.
restaurace U Černého Medvěda, Jablonné nad Orlicí
Vavřík Ag
6,0
8. 10. 2018
čep "pod komínem"
Medvěd černá 13°
Ochutnáno 11.7.2018.
restaurace U Černého Medvěda, Jablonné nad Orlicí
Vavřík Ag
7,0
8. 10. 2018
čep "pod komínem"
Zázvorový ležák 13°
Ochutnáno 11.7.2018.
restaurace U Černého Medvěda, Jablonné nad Orlicí
Vavřík Ag
7,0
8. 10. 2018
čep "pod komínem"
Medvěd 12°
Ochutnáno 11.7.2018.
restaurace U Černého Medvěda, Jablonné nad Orlicí
<<
předchozí
1
2
3
další
>>
Diskuze
vložit nový příspěvek
Pivovar
12. 8. 2017 16:23:07
Dnes jsme byli v pivovaru na obede a nase pocity jsou: pri vstupu do pekne, ve dreve provedene restauraci se az zleknu prosklennych dveri do moderni nerezove kuchyne - je to jako pest na oko. S divnym pocitem hroboveho ticha usedam (asi neznam zadnou restauraci, kde nehraje aspon potichu radio). Bylo nas 8, objednali jsme si 8 hlavnich jidel, nejake polevky a 1 predkrm, ktery nam donesli zaroven s hlavnim jidlem a 1 hlavni jidlo zapomeli. Takovou kavu s mlekem dostanete tak akorat v bufetu na nadrazi - mleko rovnou v kave, voda nikde a oplatecek taky nenajdete. Jeste jsme zkusili jablecny strudl, ale ten ani nevime z ceho byl delany, asi z lazani. Nakonec jsme se uz smali, kdyz jsme nemohli poznat ktere je panske a damske WC - obrazky jako ve skolce.
RE:Restaurace v Pivovaru
30. 7. 2017 18:13:15
posezení venku je skvělé s vyhlídkou na historické budovy okolo náměstí
Restaurace v Pivovaru
9. 5. 2017 12:58:44
Byli jsme v Pivovaru na obědě 6.5.2017,velice příjemné prostředí uvnitř,venku příjemné posezení i kdyby pršelo,rychlá obsluha a vynikající jídlo a samozřejmě kvalitní pivo.My dva jsme byli velice spokojeni a klidně dáme maximální počet hvězdiček.Jana.
Vstoupit do diskuze (3)