Diskuze k článku

Dokončuje se: Pivovar Bezděkov

řazeno podle času  seřadit podle vláken
napínavé!
Už to v Bezděkově trošku napínají... Asi to vše nejde, tak jak se čekalo. Prý už Bezděkovské pivo mají, ale z nějakých Létajících pivovarů.
11. 8. 2014 21:26:42 Milan K Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
napínavé 2
Včera jsem jel okolo: na brzké dokončení to rozhodně nevypadá! :-(
25. 8. 2014 9:47:12 Milan K Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Ochutnáno vs. neochutnáno?
Stihl jsem už ochutnat desítku a loknul si i dvanáctky, ale kdo vaří, zatím nevíme...počkám proto rád na várku přímo z Bezděkova.
30. 8. 2014 15:15:04 Bc. Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Kdy?
Už je to dokončené a v provozu? Popř. kdy?
19. 10. 2014 15:40:05 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
RE:Kdy?
Odpovím jen na cast tve otazky: Pivovar zdaleka neni pripraven k otevreni! Zatim to je staveniste. Videl bych otevreni snad na pristi rok?
19. 10. 2014 17:44:33 Milan K Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
RE:Kdy?
a to to byl takovej humbuk, já se těšil, no holt budu muset ještě chvilku počkat
23. 10. 2014 13:27:09 Kresloun Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Hmmmmm....
Pivo skvělé, bohužel nejen pivo dělá dobrou restauraci. Kuchyně zdá se trpí mizerným kuchařem. Tedy místní vypozorovali střídající se kvalitu pokrmů asi podle toho který vaří, budou se jim střídat nejspíš dva. Já tam byl několikrát, pivo skvělé, jídlo pokaždé průšvih. Jednak pokud přijedete jindy než k večeru, dostanete vepřové koleno na pivě co není na pivě (kdo by se s tím v poledne dělal) a zdá se že kuchaři chybí váha. 450g žebra jsou jedno, zhruba 250g. žebírko. Ani to množné číslo nedodrželi. A fakt se to na polovinu nespeče, jak se mne pokoušel číšník přesvědčit. Takže po dvou zkušenostech - pivo si dejte, na jídlo zajděte jinam. Až majitel líp dohlídne na kuchyni, může to být skvělá hospoda kam se budou lidi tlačit. Zatím není, i když interiér je úžasnej.
11. 7. 2015 20:21:28 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
RE:Hmmmmm....
kuchař už je nový, přijďte ochutnat ;)
6. 8. 2015 20:06:55 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Návštěva ve 12/2019
Často jsem projížděl hladovy okolo restaurace, ale protože v bylo pozdě (dávno po poledni) a parkoviště zelo prázdnotou, nezastavil jsem se. Až nyní a opět v době dávno po poledni. A udělal jsem dobře :)! Sklepy mají neskutečny emocionální náboj a neviditelný dech věku je znát (génius loci). Jídlo bylo dobré, piva dle mne byla na ochutnávku lepší "vicevoltova". Celkový dojem po navsteve = parádní! Určitě se sem budu vracet. ????
23. 12. 2019 10:46:37 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Nově na BeerWeb 
hodnocení: pivo
Midfielder
Na letní slabé pivo prekvapive solidní. Snad to není tím horkem
nové pivo
hodnocení: pivo
Good Company 13° Oat Cream IPA
Dobré pivko s ovocným aroma i chutí.
hodnocení: pivo
Velbloud - APA 12°
Prumerná APA.
hodnocení: podnik
bar pub Schrott, Brno
Zvláštne stylová restaurace s ochotnou obsluhou a slušným výberem piv.
nový podnik: pivnice
hodnocení: podnik
Whiskey Bar, který neexistuje
Hezký bar v centru Brna, ochotná obsluha, obrovský výber Whisky, na cepu dve piva od Kosmix.
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Tak to souhlasím starocech je reaady
nový pivovar
hodnocení: podnik
Restaurant Pivovar Národní, Praha
Ochutnáno: 3 druhy piva (2 x návšteva)(2020)(2026)
nový podnik: pivnice
recenze: pivo
Mazák West Best 13° Cold IPA
Moderní Cold IPA, sveží, chmelená americkými chmely s bohato ...
recenze: pivo
Raise Your Horns 15° - Multiflake NEIPA
Fajnová multivlocková NEIPA štavnatá, krémová s kroužkující ...
komentář: pivovar
anonym
Knížecí pivovar, Plasy
Pivovar v Plasech je: pívo jako kren a sládek Umí zato ...