Diskuze k pivovaru

MMX, Lety u Dobřichovic

řazeno podle vláken  seřadit podle času
technologie
Technologie pivovaru je zařízena od firmy Schulz Bamberg, která montovala i v Monaku, Tokiu, Singapuru a v dalších známých městech po celém světě.
8. 3. 2015 16:43:28 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Vavřík Ag
Vavřík Ag hodnotí neexistující piva....mezi 16. a 17. 11. 2015 např. u MMX ze sedmi hodnocených čtyři nenexistují. To je podivné.
22. 11. 2015 14:18:55 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
RE:Vavřík Ag
Ahoj, podivné to možná je, ale vysvětlím. Obyčejně nemám čas se věnovat podobným vypisováním, ale v současné situaci, kdy ležím po třech operacích páteře doma, mám čas zařadit všechna piva, která jsem kdy ochutnal v minulosti a mám je zapsaná ve svém excelovém souboru. Pak je samozřejmě možné, že některá piva se již nevaří, nicméně se vařila a já je proto zařadil, rozhodně jsem si žádné nevymyslel :-) Doufám, že to jako vysvětlení stačí. Přeji všem samá dobrá piva.
23. 11. 2015 19:31:11 Vavřík Ag Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Vavrik Ag
Bock MMX nikdy neexistoval ani neexistuje, ale je to fuk. Pevné zdraví!
26. 11. 2015 14:17:55 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
RE:Vavrik Ag
Po dlouhém pátrání jsem zjistil, že máš pravdu, spletl jsem si to se stoutem, který jsem pil 17.4.2014 v Pivovarském klubu a přepsal jsem se. Kluci odstraňte ten bock, díky!
5. 1. 2016 19:53:56 Vavřík Ag Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
RE:Vavrik Ag
OK, vyhověno požadavku. Bock se od Stoutu výrazně liší, tak příště větší pozor ;-)
6. 1. 2016 13:09:08 BeerWeb Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Zklamání
Dobrý den,restaurace mne dnes velmi zklamala.Vždy jsem si pochutnal na vaší škvarkové pomazance.Dnes me byla předložena v uzavrene skleněné nádobě bez data expirace a data spotřeby s tím že co se nesní se může odnést.Až při placení jsem byl upozorněn že pokud si zbytek odnesu zaplatím ještě vratnou zálohu 20kč.Vždy jsem si u Váa pochutnal ale po dnešní návštěvě a způsobu předložení jídla ve sklenici na talíře Váš podnik i přesto že pivo máte výborné nedoporučím.Petr
18. 8. 2021 15:09:52 anonym Reagovat  piktogram reakce k příspěvku
Nově na BeerWeb 
hodnocení: pivo
Red IPA 14°
Tahle Red IPA me moc neoslovila, znovu bych si ji nedal. Ochutnáno v pivovaru Bug’ n’ Brew Mikulov.
hodnocení: pivo
Buba Mara 11° American Amber ALE
Tak teda tohle pivo má divnou chemickou pachut. Ochutnáno v pivovaru Bug’ n’ Brew Mikulov
hodnocení: pivo
Bug’n’roll - světlý ležák 11°
Fajnový sladový ležák. Ochutnáno v pivovaru Bug’ n’ Brew Mikulov
komentář: pivovar
Loď Pivovar, Praha
dle informace na fb pivovar koncí, majitel vybral jiného asijského nájemce ....???
hodnocení: podnik
Pivovarská hospůdka s bowlingem Rampušák
tak nejak se vytratily informace o cene pivních speciálu .....
recenze: pivo
Světlé XII°
Velice slušné pivo postavené spíš na sladkosti s vyváženou h ...
hodnocení: podnik
bar pub Schrott, Brno
Zvláštne stylová restaurace s ochotnou obsluhou a slušným výberem piv.
nový podnik: pivnice
hodnocení: podnik
Whiskey Bar, který neexistuje
Hezký bar v centru Brna, ochotná obsluha, obrovský výber Whisky, na cepu dve piva od Kosmix.
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Tak to souhlasím starocech je reaady
nový pivovar
nový podnik: pivnice
recenze: pivo
Mazák West Best 13° Cold IPA
Moderní Cold IPA, sveží, chmelená americkými chmely s bohato ...