Saxíkova pozvánka na jízdu pivovarnickým expresem

region:Středočeský kraj

Muzeum Výtopna Zdice vás prostřednictvím BeerWeb.cz zve v sobotu 21. února 2015 na jízdu vlakem zvláštního pivovarnického expresu, s návštěvou pivovaru Nymburk a Minipivovaru Neumann, Mělnické Vtelno.

historický vláček na akci pivovarnický expres
 
 

Na programu je:

  • Jízda zvláštním vlakem ze Zdic, či Prahy na exkurzi do průmyslového Pivovaru Nymburk. Dále oběd a degustace v Minipivovaru Neumann v Mělnickém Vtelně. Jízda bude naší nejmenší dieselovou lokomotivou T 212. 0 „Prasátko“ a vozem typu „Rybák“ s dřevěnými lavicemi. Ve vlaku bude řazen i služební vůz Ds pro nadměrnější zavazadla (sáňky, kočárky, lyže a podobně) a jako „zásobárna pochutin na dlouhou cestu“.
  • Trasa saxíkova pivovarnického expresu a možnost nástupu účastníků: Zdice 6:30 - Beroun 6:50 - Praha hl.n. 8:05, Pivovar Nymburk - Postřižinské pivo, Kropáčova Vrutice přes Mladou Boleslav, Neratovice - Praha hl.n. 19:00 - Beroun 20:00 - Zdice 20:20.
  • Jízdné 490 Kč zahrnuje prohlídku s degustací v obou pivovarech, oběd dle výběru z cca 4 hlavních jídel v minipivovaru Neumann, dopravu zvláštním vlakem z místa nástupu do místa výstupu a minidopravu ze žst. Kropáčova Vrutice do minipivovaru Neumann. Neplatí žádné slevy ani tarifní výhody, případnou dětskou slevu nutno projednat předem. Jinak nemůže být uznána. Vzhledem k omezené kapacitě vlaku a exkurze je třeba se předem přihlásit na telefonu 777 209 817, či e-mailem saxi-doprava@seznam.cz. Zde také obdržíte upřesňující informace.
  • Po celou dobu jízdy zvláštního vlaku bude k dispozici točené pivo a základní bufet. Oběd v pivovaru Neumann - výběr dle jídelního lístku běžných čtyř hotovek bude proveden při nástupu do vlaku. Tento oběd a jedno malé pivo z místního rodinného pivovaru jsou v ceně jízdenky. Případné pivo navíc, či další objednané pochutiny nad rámec oběda si každý hradí sám.
S přáním příjemného dne za SAXI z Výtopny Zdice
Přeje Radim Říha
tel: 777 209 817
více na www.saxi.cz

Diskuze

Nově na BeerWeb 
hodnocení: podnik
hodnocení: pivo
Uje... Misia Pszczoła Miodowe 13°
Ochutnáno - Browar Wirtuozeria - (PL) Bielsko-Biala (2025)
hodnocení: pivo
Pod Dekiel - Světlý ležák 12°
Ochutnáno - Browar Wirtuozeria - (PL) Bielsko-Biala (2025)
hodnocení: pivo
Czeski Film - Světlý ležák 12°
Ochutnáno - Browar Wirtuozeria - (PL) Bielsko-Biala (2025)
recenze: pivo
Klostermann polotmavý ležák
smetanově krémová pěna po ustálení roztrhaná ale držící, bar ...
nový pivovar
komentář: pivo
anonym
Garp 432 APA 12,8°
Vysoce návykový, ukrutně pitelný a ve všech směrech dospělý pivo.
recenze: pivo
Mazák Vánoční IPA 15° (2025)
Moc dobrá vánoční IPA, zlatá, čirá barva, krémová, hustá pěn ...
recenze: pivo
Needle - West Coast IPA 14°
Výrazná West Coast IPA s jasnou zlatavou barvou, hustou stab ...
hodnocení: podnik
Výčep Na stojáka Jakubák, Brno
Ochutnáno: 2 druhy piv (1 x návštěva)(2025)
hodnocení: podnik
restaurant Lipník, Lipník nad Bečvou
Útulná pivovarská restaurace, na čepu pouze tři druhy průměrného piva.
komentář: pivovar
anonym
Jadrníček, Náměšť na Hané
Je to 100% pravda..Pivo nedozrale..A kvalita sla do kopru...