Hodnocení piva v hospodách

Před letošní pivní sezónou přicházíme na BeerWeb s novinkou, která zbourá hospody! Tedy, jen pomyslně… Máme dobré hospody rádi. Nadchnout by měla zejména pivní turisty.

hodnot-pivo-v-hospode

 
 

Na BeerWeb vznikla nová databáze hospod, restaurací a pivoték. Tyto podniky mají svůj profil, v němž je můžeš ohodnotit, ba dokonce můžeš napsat podrobnou recenzi podniku. Podniky najdeš v samostatné mapě, nebo přes vyhledávání.

Je jasné, že tato nová funkce se od jiných gastro serverů příliš neliší..., ale jsi přeci na BeerWeb!

Stačí vstoupit do podniku na BeerWeb přes funkci „Jsem zde“… Ve tvém hodnocení piva se pak ukáže, v jakém podniku bylo pivo ochutnáno. Zároveň se v profilu podniku vytváří aktuální rejstřík hodnocených piv. Jedno pivo tím pádem můžeš ohodnotit vícekrát, pokaždé v jiném podniku. Časem se tak ukáže, jak se jednotlivé podniky liší v péči o pivo!

Ověřený způsob hodnocení piva přitom zůstal stejný! Najdeš si pivo z nabídky pivovaru a ohodnotíš ho v konkrétním podniku přes funkci „Jsem zde“. Do konkrétního podniku můžeš vstoupit z profilu podniku, nebo i na poslední chvíli, při hodnocení pivka! Pokud podnik v databázi není, jde ho přidat i během hodnocení piva. Věříme, že si funkci brzy osaháš a že je intuitivní. Upozorňujeme však, že dokud z hospody nevystoupíš, zůstáváš v ní. Podaří se ti pokaždé odejít z hospody včas?

jsem-zde

Pro začátek hry jsme na BeerWeb vytvořili základní databázi pivovarských hospod „pod komínem“ v ČR. Pozvolna budeme přidávat i další podniky, ale na přidání tvého oblíbeného podniku nečekej! Zkus přidat svůj oblíbený podnik a zjistíš, jak je to jednoduché. Při zadání totiž poslouží internetový pomocník, který práci zjednodušuje, když podnik zná. Pokud jsme nějaký podnik „pod komínem“ přehlédli, neremcej a přidej ho – je to tak jednoduché. Jen mysli na to, že franšízy jako Husy a Kozlíkovny jsou podniky „ráj pivaře“.

Brzy pro podniky doděláme i rejstříky, statistiky atp., ale už nyní čekáme na tvé postřehy a náměty.

Pití a ochutnávání piva je přeci společenský akt! Tak proč to nedělat s přáteli, v hospodě, na BeerWeb?!

pridej-podnik

Diskuze

Nově na BeerWeb 
hodnocení: pivo
Bratislavský Ležiak 10°
Ochutnáno - Bratislavský Meštiansky Pivovar - (SK) Bratislava (2025)
hodnocení: pivo
Nevada Ale 11°
Ochutnáno - Pivovar Brewer - (SK) Bratislava (2025)
hodnocení: pivo
Svetlý ležiak 12°
Ochutnáno - Pivovar Brewer - (SK) Bratislava (2025)
nový pivovar
hodnocení: podnik
Hradní restaurace Vítek z Prčice, Sedlec
Ochutnáno: 4 druhy piv (2025)
recenze: pivo
Sibeeria Motueka Sunrise 15°
Super krémová NEIPA s bohatou, stabilní penou, slabší ríz a ...
hodnocení: podnik
BEER AND FRIENDS
Pivní výcep s ochotnou obsluhou a dost dobrým pivem.
recenze: pivo
Fracek Guava Libre 14°
Dobrá ovocná IPA s bohatou a hustou penou, slabší ríz a vyšš ...
hodnocení: podnik
Pivní Kult
Ochutnáno: 82 druhu piv (15 x návšteva)(2024)(2025)
recenze: pivo
New Dog On the Hop: Cip 076 Citra Cryo NEIPA 13°
Krémová NEIPA s hustou stabilní penou, slabší ríz a vyšší pl ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Je to slušne pívo. Dám si ho radši než predraženou Plzen. Baví me i ta desítka.
komentář: pivovar
anonym
Bratři v pivu
Jsem z Kaznejova, ale kdybych jej náhodou nepil jednou v Hro ...
komentář: pivovar
anonym
Kalikovar, Plzeň
Pivovar v Kalikovkém mlýnu podle mne už léta nefunguje.
komentář: pivo
anonym
Zlatopramen 11°
Je rok 2026 a pet láhev stále není možná otevrít holýma ruka ...
nový podnik: pivnice
komentář: pivovar
Contract Brewing, Praha
Na stejné adrese a stejném provozu se též prezentuje pivova ...
komentář: pivo
anonym
Klasik 9°
Težko hodnotit.