BeerWeb je Československý

Nově jsme na BeerWeb zbourali hranice české a slovenské republiky vytýčené od roku 1993 a spustili jsme hodnocení piv také Slovenské produkce.

czechoslovakia

 
 

Bouráme hranice

Hranice naší zemičky České nám byly malé a tak jsme naslouchali našim slovenským bratrům, kteří si přáli hodnotit piva Slovenské republiky.

Stávajícím českým uživatelům se tak omlouváme, že jim přiděláváme práci a slovenské uživatele vyzýváme, aby se k nám připojili a pomohli nám s hodnocením piva ze Slovenské republiky.

Mapa Slovenska je již v plném proudu. Najdete v ní všechny funkční pivovary a minipivovary. V přehledech také najdete létající pivovary, které už v evidenci dávno nerozlišujeme. V přehledech také přibyl filtr zobrazování piv a pivovarů na ČR/SK. Sekce "připravované" je také doplněna. Profily slovenských pivovarů a piv jsou v jejich rodném jazyce.

Nově tak evidujeme činné pivovary v počtu 59 na Slovensku a 380 v České republice. Dohromady to tak dělá cca 2700 piv k hodnocení.

Snažili jsme se ke všem slovenským pivovarům doplnit všechna piva trvalé produkce. Sezónní piva a piva létajících pivovarů visí na vaší aktivitě a čekají na vaše doplnění. Každý registrovaný uživatel může chybějící pivo přidat.

Zároveň naše uživatele a příznivce vyzýváme, aby nám posílali své připomínky, pokud někde najdete nějaký nesoulad. Rádi vše uvedeme do pořádku. Posílejte nám i své návrhy na zlepšení.

Nebuď lemra a hodnoť také slovenské pivo.

Přejeme příjemnou zábavu ;-)

(team BeerWeb)

mapa-ceskoslovensko

Výzva pro naše čtenáře

i-ty-se-stan-autorem-clanku

I ty se staň autorem článku na BW. Registrovaným uživatelům nabízíme zveřejnění autorského (blogerského) článku o pivu, o pivovarech, o pivorarnictví, o cestování za ním.

Diskuze

RE:Díky
17. 6. 2016 17:36:57
Z mé strany rovněž gratulace! Uvidíme, kolik českých pivařů rádo degustuje i na východě a naopak kolik těch slovenských rádo ochutnává u nás. :-) V každém případě rozšíření mapy je důkaz, že kluci na webu neustále makají a posouvají ho dál, nejen z hlediska funkcionality, ale i po obsahové stránce. Za to jim patří velké DÍKY!
RE:Díky
16. 6. 2016 12:06:01
Chvály si ceníme, díky. Co se týče zahraničí, nechte se překvapit, co přinese budoucnost ;-)
Díky
16. 6. 2016 9:17:46
Díky moc za skvělou práci, mapa je fakt perfektní. Bude možné v budoucnu hodnotit i zahraniční pivovary? Chápu, že udělat mapu celého světa je nemožné. Ale nemuselo by se jednat o mapu, pouze by pár vybraných uživatelů mělo možnost přidat pivo, případně ho přiřadit k nějakému, již existujícímu, pivovaru.
Nově na BeerWeb 
hodnocení: pivo
Feel Alive - DIPA
Ochutnáno - Zichovec Winter Affair - Praha (2026)
hodnocení: pivo
Dreaming Of... DDH Eggers Special
Ochutnáno - Zichovec Winter Affair - Praha (2026)
hodnocení: pivo
Comets - DIPA
Ochutnáno - Zichovec Winter Affair - Praha (2026)
recenze: pivo
Světlé XII°
Velice slušné pivo postavené spíš na sladkosti s vyváženou h ...
hodnocení: podnik
bar pub Schrott, Brno
Zvláštne stylová restaurace s ochotnou obsluhou a slušným výberem piv.
nový podnik: pivnice
hodnocení: podnik
Whiskey Bar, který neexistuje
Hezký bar v centru Brna, ochotná obsluha, obrovský výber Whisky, na cepu dve piva od Kosmix.
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Top lahvac a za pár korun skuste a uvidíte a prestane kupova ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Tak to souhlasím starocech je reaady
nový pivovar
hodnocení: podnik
Restaurant Pivovar Národní, Praha
Ochutnáno: 3 druhy piva (2 x návšteva)(2020)(2026)
nový podnik: pivnice
recenze: pivo
Mazák West Best 13° Cold IPA
Moderní Cold IPA, sveží, chmelená americkými chmely s bohato ...
recenze: pivo
Raise Your Horns 15° - Multiflake NEIPA
Fajnová multivlocková NEIPA štavnatá, krémová s kroužkující ...
komentář: pivovar
anonym
Knížecí pivovar, Plasy
Pivovar v Plasech je: pívo jako kren a sládek Umí zato ...