Pivovar Ostrov

60%
2 hodnocení
2 komentářů
Seznam piv 
Sezónní piva 
Nově na BeerWeb 
hodnocení: pivo
Ariana Lager - Světlý ležák
Ochutnáno v Bulharsku jako lahvové. Další podprůměrné pivo.
hodnocení: pivo
Zagorka Special - Světlý ležák
Ochutnáno několikrát v Bulharsku, Tohle se sice podobalo a c ...
hodnocení: pivo
Pirinsko Light - Světlý ležák
Ochutnáno několikrát v Bulharsku. Inzerují EPM 10°, ale bylo to hodně vodnaté.
recenze: pivo
Klenot Erebus Hazy ALE 12°
Lehká, svěží NEIPA s krémovou pěnou, co ulpívá na sklenici, ...
nový pivovar
recenze: pivo
Brut IPA 10°
To je povedená Brut IPA, mírně zakalená, s krémovou stabilní ...
recenze: pivo
Loutkář 12°
Ležák s jasnou zlatou barvou, krémovou pěnou, středním řízem ...
komentář: pivo
anonym
Císař pán 14°
Vynikajici chuť
nový podnik: restaurace
hodnocení: podnik
restaurace Červený Mlýn - Grádo, Tišnov
Ochotná obsluha, ale bohužel na čepu jen dva spodňáky Roger 10 a 11.
hodnocení: podnik
restaurace Klášterní pivovar Porta Coeli, Předklášteří
Hezké prostředí, ochotná obsluha, na čepu jen tři piva místního pivovaru.
komentář: pivovar
anonym
Pivní Skaut, Cheb
Dnes jsem koupil přímo u chlapců v pivovaru 12 a 13 černou . ...
hodnocení: podnik
Hotel Svatý Hubert
Pěkné prostředí, dobré jídlo a i pivo.
komentář: pivovar
anonym
Proud (Elektrárna), Plzeň
Proud jsem vyzkoušel poprvé loni v létě a postupem času vytl ...
komentář: pivovar
anonym
Líšeňský pivovar, Brno
Včera 7.9 jsem byl na zelném trhu v Brně kde jste měli stáne ...
komentář: pivo
anonym
Staročech Premium
Škoda že ho nedávají do sudu.
pivovar Pivovar Ostrov
létající
Rok vzniku: 2025
Česká republika
Kraj: Plzeňský kraj
Adresa: Masarykovo nám. 311, 334 01 Přeštice
Webové stránky
e-mail: info@pivovarostrov.cz
Telefon: 739 485 923
Zadal: Pivomilec
Obrázek mapy - pro zobrazení pivovaru na mapě
navigace
Dva kamarádi, které svedla dohromady láska k poctivému pivu. Petr jako majitel, Ondra jako sládek – poznali jsme se v jiném pivovaru, ale rychle nám bylo jasné, že tohle není jen pracovní vztah. Sdílený zápal pro řemeslo a chuť posouvat hranice nás nakonec přivedly k vlastnímu projektu. Tak vznikl létající pivovar Ostrov – místo, které zatím nemá jednu pevnou adresu, ale má jasnou vizi. Původní plán rozšířit náš starší pivovar v Přešticích narazil na limity prostoru. Touha tvořit dál a ve větším nás ale nebrzdila – jen nasměrovala jinam. A tak jsme se rozhodli vyrazit na vlastní cestu. Proč právě Ostrov? Protože Ostrov je pro nás symbolem klidu, svobody a poctivé práce. Místo, k zakotvení, relaxaci, odpočinku, doplnění energie, klidu i zábavě a kde si dát dobré pivo. Přesně takové, jaké chceme vařit. Zatím vaříme v Přešticích a Mlékojedech, ale nový pivovar už chystáme – brzy zakotvíme na pevnině. Sledujte nás, ať u toho můžete být s námi.
sdílej s přáteli na:

Hodnocení uživatelů

6,0
1. 10. 2025
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno na 18.ročníku pivního festivalu Slunce ve skle. Moje první zkušenost s tímto létajícím pivovarem, i když um obou pánů znám z dob působení U Přeška. Session White IPA je lehká, není tak výrazně pšeničná a kvasnicová jako Witbier, a zdaleka není tak výrazně chmelená (jak na aroma tak na hořkost) jako IPA, takže takové decentní propojení stylů. Pitelnost dobrá.
6,0
1. 10. 2025
čep "v ráji pivaře"
Ochutnáno na 18.ročníku pivního festivalu Slunce ve skle. Moje první zkušenost s tímto létajícím pivovarem, i když um obou pánů znám z dob působení U Přeška. Silnější märzen jantarové barvy měl plnější chlebnaté tělo s tóny tmavé chlebové kůrky, sladů, obilí s jemnou chmelovou hořkostí.

Diskuze