Restaurace Pivovar Kytín

88 % 100
3 hodnocení
3 komentářů
 
 
 
komentář:
nic jsi nevybral na škále hvězdiček
nebo
podnik Restaurace Pivovar Kytín
restaurace
Úroveň: čep "pod komínem"
Pivovar Kytín
Česká republika
Kraj: Středočeský kraj
Adresa: Kytín 19, 252 10 Kytín
Webové stránky
e-mail: pivo@pivovarkytin.cz
Telefon: 606 064 927
ikona facebook
Obrázek mapy - pro zobrazení podniku na mapě
navigace
Součástí každého správného pivovaru je hospoda. Tu naši jsme se rozhodli postavit pěkně od základu. Ve dvou patrech pro vás máme připravených přes sto míst k sezení, v létě pak dalších padesát na čerstvém brdském vzduchu. Interiér jsme navrhli tak, aby se líbil nejen hostům, ale i nám. Můžete se tedy těšit na útulné dobové prostředí, ve kterém můžete posedět se svými přáteli a nechat čas jen tak plynout, zatímco si užíváte džbánek dobrého piva. A když vám vyhládne? Pokud máte chuť na utopence ze supermarketu, moc vás nepotěšíme. Naše kuchyně je založená na práci s lokálními českými surovinami, ze kterých vám náš šéfkuchař připraví jakoukoli pochoutku od tradičních českých dobrot po naše podnikové speciality. No a pokud nás po jídle budete na kolenou prosit o recept, věřte, že naší tajnou přísadou není nic jiného, než poctivá práce a láska k řemeslu, které si naši lásku zaslouží.A samozřejmě u nás můžete zaplatit i svou platební kartou.
sdílej s přáteli na: facebook ikona twitter ikona

Hodnocení uživatelů

9,7
16. 12. 2021
prostředí: 10, servis: 10, výběr: 10, jídlo: 8, cena: 8, celkový dojem: 10
Navštíveno během posledních tří let několikrát. Výborné pivo, perfektní rychlý servis a dobré jídlo. Naprostá spokojenost.
10
22. 7. 2018
Skvělý servis a výběr. Objednal jsem si pivo a než číšník odešel už mi ho druhý přinesl.
9,6
3. 5. 2018
prostředí: 9, servis: 10, výběr: 9, celkový dojem: 10
Velká spokojenost, dobré jídlo, perfektní servis (pan vrchní je jako vystřižený ze starých filmů), pivo také fajn, zkrátka sem se budeme rádi vracet.

Diskuze